Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Sitemizde genel olarak aşık etme büyüsü üzerine merak edilen hemen her türden konuyu bugüne kadar sizlerle paylaştık. Fakat genel olarak kadınların rağbet gösterdikleri ve hatrı sayılır bir şekilde sorulan soruların başında “erkeği kendine bağlama büyüsü” ya da diğer bir deyişle “erkeği kendine aşık etme büyüsü” işlemlerinin nasıl yapılacağı konusundadır.

Aslında bugüne kadar verdiğimiz aşk büyüsü ve diğer ritüellerden farklı bir durum söz konusu değildir. Neden diyecek olursanız zaten bir insanı kendinize aşık etmenin yolları arasında erkek ya da kadın olarak cinsiyet fark etmeksizin çok sayıda işlem zaten yapılıyor. Fakat özel durumlar var ise o zaman erkek için ayrıca bazı kalemleri bir araya getirmek gerekebilir. Bu durumlar ise bazı farklı koşulların oluşması sırasında görünmektedir.

Örnek vermek gerekirse erkeği kendine bağlamak kısmında kadınların medyum hocaların talimatlarına birebir uymaları gerektiği gibi bağlanacak ve aşık edilecek erkek hakkında da ciddi bilgilere sahip olmak gerekir. Bu işlemi yapacağız diye sokaktan geçen bir insanı elbette kendimize hayran edemeyiz. Bunun yerine daha mantıklı ve makul seçimler yapılmalı aşık edilecek erkeğin gözünde gerçekten bir şansınızın olduğuna ikna olmuş olmalısınız. Aşık etme büyüleri söz konusu olduğunda bir sihirli değnek ile dokunmak ne yazık ki mümkün değildir.

Ancak insanlar bir kişiyi kendine bağlamak konusunda buna benzer hayaller kuruyorlar. Özellikle erkeklerin bilinç ve zihin yapılarındaki zorlukları görmezden geliyorlar. Ayrıca yaradılıştan gelen bir tek eşli olamama sendromu da mevcuttur. Erkek iradesi deyince zaten her zaman egemen olmak isteyen ve kadını arka planda gören bir bilinçaltının da varlığından haberdar olmalısınız. İşte havas ilmi bizlere bu ve benzeri sayabileceğimiz çok sayıda olumsuz koşulu lehimize çevirebilme şansı vermektedir. Bunun içinde elbette gereken birtakım fedakarlıklar ve göze alınması gereken koşullar olacaktır.

Erkeği kendine güçlü bağlama yöntemleri

Erkeği Kendine Aşık Etmenin Altın Kuralları

  1. Öncelikle işlem süresinde belirlenen talimatların hepsine uyulacak olup medyumun sözünden çıkılmayacaktır.

  2. Erkeğin suyuna gidilecek ve her türlü agresif konuda bir adım geride durularak erkeğin sakinleşmesi beklenir. Bağlama büyüsünün bu işlem içinde erkekte gerçekten canını sıkacak pek çok etki barındırdığını unutmayın.
  3. Zaman zarfı her ne kadar kişiden kişiye farklılıklar gösterse de 21 güne kadar uzanan bu yolda sabırlı ve sükunetli olmak gerekecektir. Asla hislerinizi ve ne yaşadığınızı belli eden şeyler belirlenen kuluçka dolmadan erkeğe hissettiremeyeceksiniz.
  4. Erkeklere bağlama işlemi süresince ters gelecek hareketler yapılmayacak ve zaten gergin olan ortam iyice gerilmeyecektir. Bunun yerinde daha ılımlı, şefkatli, anlayışlı ve yapıcı olacak bir karaktere bürünecek ve işlemin tüm ritüelleri yerine gelene kadar bu duruşu bozmayacaksınız.

Daha çok sayıda madde saymak elbette mümkündur. Ancak genel tanımıyla bir erkeği kendine bağlama için büyü yapan kadınların ya da bir erkeği aşık etmenin yollarını havas ve ledün ilminden yardım alarak başarmak isteyen kızların tek çıkar yolu yazılı kurallara uymaktır. Aslında kelime anlamı olarak aşık etme büyüsü şeklinde telaffuz edilse de büyü söz konusu olmadan küçük aşk tılsımları nazarında ya da vefkleri ile bu işlemleri daha da kolay halletmek mümkündür. Fakat her bir işlem için belirli şartlar gerekli olduğundan öncelikle hoca ile detaylı görüşme yapmak şarttır.

Bu işlemin sonuçlarını almadan önce erkeği işi, sosyal statüsü, size karşı ilgisi, sevdiği şeyler, genel olarak benimsediği hayat görüşü gibi bazı özel bilgileri önceden edinmek gerekir. Biraz tanımak şarttır. Medyumlar karakter analizlerinden sonra sizlerin de kendilerinin de yapacağı hamlelere karar vermektedirler. Bu yüzden oldukça dikkatli olmak ile beraber senkronize bir hareketin içinde olmak işlemin tüm gereklerini bizatihi olarak uygulamaya sokmak gerekir.

Erkeği Aşık Etme Büyüsünde Sonuçlar Nasıl Görülür

Bahsettiğimiz gibi büyülerin hangi kategoriden seçildiğine göre sonuçlar beklenecektir. Öncelikle vefk ve celbler ile aşık etmek yolundan bahsetmiştik. Bunların yanı sıra çeşitli düğüm büyüleri de yapılabilir. Hatta kiriş büyüsü işlemi de genel olarak erkeği aşık etmek için büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Celb ne kadar güçlü olursa olsun idaresi iyi yapılmadığı takdirde bozulmaya yüz tutar. Bu yüzden de çok dikkatli olarak yazılır.

Sonuç almak için erkek hakkındaki tüm bilgiler kullanılacak ve bağlı bulunan hüddamdan bu işin halledilmesi istenecektir. Genel olarak söylenen söz şu şekilde olur:”Düğümün üzerine yazar sonra yakarsan ol kimse, hemen sonra o kişi gelir Allah’ın izniyle” bu tılsımlı sözü 21 kez tekrar etmek işlemin sonucuna etki ederken çok önemlidir. Tabi ki burada örnek verdiğimiz gibi bir düğüm büyüsü sonucu erkeği aşık etmek eyleminin beklendiği anlayabilirsiniz. Aşık etme işlemi ne tür bir malzeme ile hayata geçiriliyorsa ona göre bir tılsımlı söz kitapta seçilecektir.

Erkeği Aşık Etme Büyüsü Bozulur mu?

Aslında işlem sadece celbi yazan kişi tarafından bozulabilir. Ancak yine de bazı kara büyü uzmanları eğer ki sizin işleminizi hedef alıp bozmak üzerine yoğun çalışmalar yaparsa başarılı olabilir. Bunun için de önemler mevcuttur. Yapılan eylemi bir koruma tılsımı yazarak etkilenmez hale getirmek şarttır. Bu detayı pek çok insan zaten bir şey olmaz diyerek önemsemez. Fakat sonrasında çok kez ceremesi çekilmiş bir durum olduğu için işi sağlama almak Zihni hocanın en temel prensiplerinden biridir. Tavsiyemiz işlemin her ne kadar zor olsa da mutlaka bozulmasına karşı önlem alacağınız koşulları oluşturmaktır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir