Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü Hakkında Gerçekler…

Aşk büyüsü bugüne kadar zamanı geri almak isteyen binlerce insana yardımcı olmuştur. Aşk büyüsü bir olgudur. Bir ritüellerdir. Hatta daha doğru bir ifadeyle ritüeller serisidir. Çünkü çok büyük bir başlık olarak ele almak gerekir bu konuyu. Yapılan tek bir çalışmaya bu isim verilemez. Aşk büyüsü en az birkaç gün sürecek olan bazen de bir iki haftaya yayılabilen çalışmaların tümünü kapsar.

Zihni hoca bu konu hakkındaki görüşlerini ve sizlere aktarmak istediği bilgilerini şöyle anlatmaktadır:

Aşk büyüsü konusunda engin bilgilerim olduğunu sizlere daha önce de söylemiştim. Ancak bu konudaki daha derin ve etkin bilgiler için iletişime geçebilir, her zaman çekinmeden özel telefonumdan arayabilirsiniz. Aşk büyüsü, giden bir kişiyi geri getirme ya da eski sevgiliyi eve döndürme gibi taleplerin hayata geçmesinde çok yardımcı bir işlemdir. Çevirgel büyüsü yaparken yardım almak, terk eden kişiyi geri getirme gibi bir çok ana başlıkta toplanan ritüeller arasında en popüler olanıdır. Zaten aşk büyüsü denince hedefler bu saydığımız durumların düzeltilmesi yönündedir. İçinde aşk olan bütün konularda ne yazık ki acı da beraberinde geliyor. Bu yüzden insanlar yüzyıllardır aşk büyüsü işlemlerine başvurmaktadırlar.

Aşk Büyüsü ve Aşık Etme Büyüsü Uzmanı Zihni Hoca

Aşk büyüsü yaparken dikkat edilecekler nelerdir?

Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus işin ehli bir medyum ile çalışmaktır. Bu işlemi yapan kişinin daha önceden tecrübesinin olmasına da önem vermek gerekir. Aksi takdirde gerçekten istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bu işlemlerde mağduriyete uğrayan insanlar konusunda en büyük kayıp inancın kaybolmasıdır. Maddi kayıplar bir tarafa dursun insanın umutlarının gitmesi kendisine en çok zararı veren durumu oluşturur. Ümitleri kırılan insanların ne kadar çaresiz ve zor durumda kaldıkları yıllar içerisinde en çok gözlemlediğimiz durumların başında gelir. Gerçekten de buna mahal vermemek medyum kişinin ahlak yapısının en temel taşını oluşturmalıdır.

Aşk büyüsü zaten özünde de belirttiğimiz yoğun bir aşk sonucunda meydana gelir. Ama öyle her durumda uygulanmaz. Aşk büyüsü tek bir işlem değildir. Bunu başta da belirtmiştik. Aşk büyüsü yaparken pek çok dua ve ritüellerden yardım alınır. Ayrıca aşk büyüsü tılsımlarının da çok güçlü olduğunu bilmek gerekir. Tılsımlar, celbler, kurşunlar çoğu zaman bu işlemlerin içinde kullanılır.  Medyum zihni hoca olarak benim sizlere bu konuda derin bilgileri genel olarak yüz yüze vermek adetim olsa da buradan merak edenler için aktarmış olayım.

Aşk büyüsünde dikkat edilecek en önemli unsur kime yapılacak ise o kişi hakkında toplanacak bilgilerdir. Durum içerisinde kesinlikle doğru paylaşımların yapılmış olması gerekir. Aşk büyüsünde risk almak diye bir şey söz konusu olamaz. Bu yüzden de her bilginin teyit edilmiş ve birinci ağızdan olması son derece önemlidir. Medyum kişiye verilecek olan bilgiler kesinlikle hatalı olmamalıdır. Bu durum bizlere en istenmeyen sonuçların doğmasını sağlar ve asla geri dönülemez yollara sokabilir. Bu konuda çok ciddi bir hassasiyet gerekecektir. Ayrıca isim, anne ismi, baba adı, ilişkin bir giysi, saç teli, kan, tükürük vs. Bu gibi detaylar gerektiğinde yine istenilen zamanda ve doğru şekilde bir araya getirilmelidir.

Aşk Büyüsü Hakkında Bilgiler Veren Hoca Zihni Bey

Aşk Büyüsü Sonuçları…

Aşk büyüsü sonucunda,işlem yapılan kişi üzerindeki işlem ritüller tamamlandıktan sonra bir daha kötü durumlar yaşanmasın diye muhabbet-ül celb dediğimiz bir tılsım hazırlanacaktır. Tüm mutluluğun ve huzurun bir anlamda sabitlenmesi gibi düşünebilirsiniz. Bu sabitleme ancak durumu bir vefkin içine hapsetmek ile mümkündür. Bunu da hamayıl muskasına ya da vefklere yazmak en doğrusudur. Bazen tek muska yeterken bazen üçlemek gerekebilir. Bu üçleme biraz daha kuvvetli bir işlemdir. Yapılan kişinin evinde bir üçgen kuracak şekilde koyulmalıdır. Tabi bu durumu kimsenin görmemesi de çok önemlidir. Aşk büyüsü ya da aşık etme büyüsü yapılan insanların aşk ile kalpleri yanması için bu celb en kısa sürede yazılmalıdır. Sonrasında kişinin hayat görüşü, hal ve hareketleri, karakteri buna benzer pek çok konudaki tutumları değişecektir. Gerçek aşk büyüsünün sonucunda gözle görülür çok etkin sonuçlar almak mümkündür. En son hamle olarak bir koruma muskası yazılabilir. Ama bu herkes için gerekli değildir. Aşk büyüsü zaten son derece kişisel bir işlemdir. Genel çerçeve her ne kadar anlatılsa da herkes için farklı şeylerin yapılacağı aşikardır.

Aşk Büyüsünde Etkili Medyum Zihni

Ve Aşk Büyüsünde Dikkat!!!

Gerçekten ehil ellerde işlem görmesi gereken aşk büyüsü çalışmasını amatör bir şekilde yapamazsınız. Bunu güvenemediğiniz bir medyum ile de çözemezsiniz. “Kaş yapayım derken göz çıkarmak” deyimini hepimiz yakından biliriz. Bu gibi bir durumda zorluk yaşamamak için kiminle çalışacağınıza gerçekten dikkat etmelisiniz.

Bu işler çok ciddi olgulardır. Öyle ayağa düşürmeye çalışan ve bilmukabele kendini öven, çeşitli sloganların arkasına sığınmış insanlardan uzak durunuz. Aşk büyüsü adı kadar masum bir çalışma değildir. Her büyünün olduğu gibi aşk büyüsünün de bilinmeyen çok karanlık yüzleri vardır. Bu tatsız tecrübeleri yaşamamak adına medyum olarak seçeceğiniz kişileri iyice araştırmalısınız.

Benim en çok hassasiyet gösterdiğim konu da tam olarak budur zaten değerli dostlar. Umut vermek için insanların işlemlerine inanmak, onların dertlerine kendi derdin edinmek gerekir. Ticari kaygılara kurban giden ilmimize ancak bu şekilde sahip çıkabiliyorum.

Aşk büyüsü gibi bir konuda hele ki insanın tüm heveslerinin kırılması sonucunda tamirinin çok zor olacağı sonuçlar doğmaktadır. İstenmeyen durumlara önlem için referansları olan, bu işe gönül vermiş insanlar ile yardımlaşmanızı önemle tavsiye ederim değerli dostlar. Aşk büyüsü ile ilgili tüm detaylar için özel telefon numaramdan beni 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Aşk Büyüsü için 4 cevap

 1. Neslihan diyorki:

  Hocam benim sevdigim uzman cavus bu aralar aramiza tatsiz olaylar girdi ve benden uzaklasti lutfen yardim edin onu cok seviyorum ilk gunki gibi baglanmasini istiyorum bana

 2. Mine Coşar diyorki:

  Zihni hocam aşk büyüsü yapan medyumlar içinde en iyisidir. Kendisi uzun sürer demesine rağmen 3. Günde etkiler başladı. Sağ olsun bana yeni bir yaşam verdi. 72 satte yapılan aşk büyüsünü herkese tavsiye ediyorum.

 3. Gözde diyorki:

  Insan kendisi okursa etkisi var mi?
  14 gün okucak diyor 3 Günaydin okursan bir gün unuttursan belirli bir saatin icinde 4. okunur mu ? Ara verirlirse nolur? Cok asik ogldum ama korkuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir