Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Hakkında Her Şey…

Değerli kardeşlerim bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü yapılınca ne olur? Bağlama büyüsü yaparken dikkat edilecek hususlar gibi bu özel işlem ile ilgili akla takılan sorulara cevap vermeye çalışacağız. Zihni hocanın en büyük yeteneklerinden biri olan bağlama büyüsü işlemlerinin ne gibi süreçleri içerdiğini ve sizlere hangi şartlarda sunulabileceğini anlatacağız.

Ayrıca gerçek bağlama işlemlerini sahtelerinden ayırabilmeniz için birtakım detaylar sunacağız. Genel olarak yazılarımızda Zihni hoca kendi sözleriyle bulunmaz. Bizlere bilgiler verir, biz toparlar metinleri oluştururuz. Ancak bu özel bir konu olduğu için sizlere direkt olarak Zihni hocanın ağzından bilgiler aktaracağız. Kendisi bu konuyu son derece ciddiye aldığı için direkt olarak sizlere ulaşmak istemiştir.

 • Şahsi olarak çalışmalarımı sizlerle artık internetten de paylaşmak istedim. Çünkü maalesef ülkemizde birçok insan tarafından suistimal edilmiş bir konu olan gizli ilimler hakkında insanlarımızın bilgileri son derece kısıtlı. Bunun için sizlere medyum olmanın ne demek olduğunu ve tüm bağlama işlemlerinde ne gibi ehliyetlere sahip olması gerektiğini de peyderpey anlatmaya çalışacağım…

Toparlayacak olursak bir insanı kendine bağlamaktan bahsediyor elbette bağlama büyüsü ,ancak bu durumlar öyle çok basit olmuyor. Bir çok kişinin bu konuda insanları son derece yanılttıklarını da net olarak görüyorum. Biliniz ki öncelikle Allah istemeden hiç bir şey olmaz. Bu yüzdendir ki, kimse size bir bağlama işlemi ya da bağlama büyüsü yaparken “kesin” ifadeler kullanmamalıdırlar. Eğer böyle konuşan bu kadar net hareket ettiğini bildiren ve kendine hoca diyen zatlarla bir şekilde iletişime geçerseniz dikkatli olmanızı şiddetle öneririm…

Medyum Zihni Hoca Bağlama Büyüsü Hakkında Bilgiler Veriyor

Ben bu yaşıma kadar binlerce işlem yapmış biri olarak söylüyorum ki bağlama büyüsü konusunda en önemli olan şey işlemlerin uzun süren kuluçka sürelerinin olmasıdır. Yani bir şekilde hemen olsun diye uğraşmak bağlama çalışmasını kötü etkileyebilir. Bu yüzden sizler her zaman bu durumun farkında olmalı ve sabır etmeyi öğrenmelisiniz. Hiç bir işlem olması gereken süre geçmeden gerçekleşmez. Acele etmek fayda göstermeyeceği gibi sizleri de, medyum kişiyi hata yapmaya itebilir. Bu son derece önemli bir detaydır. Şayet iyi bir bağlama büyüsü sonucu almak istiyorsak bu gibi detayları gözetmek şarttır.

Bağlama büyüsü  bir insanı size kayıtsız şartsız bağlayan, duygusal ve fiziksel yönden kesinlikle sizden başka kimse ile olamayacak hale gelmesidir. Bağlama işlemi yapılan biri hayatında çok büyük değişiklikler yaşar. Bağlama işlemi kime karşı yapıldı ise artık nereye baksa onu görür ve onsuz nefes dahi alamaz. Bu şekilde tabiri caizse köpek gibi bağlama işlemlerine bağlama büyüsü denir. Geri dönüşleri olmayan ya da çok zor olan, insanları yataklara düşüren tesirlere sahip çalışmaların tümüdür.

Medyum Zihni Hoca Bağlama Büyüsü Telifli Görselidir

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkisi Kaç Günde Olur Başlar?

Bağlama büyüsü her insana göre farklı şekilde planlanacağı için tam bir gün sayısı vermek mümkün değildir. Ancak ortalama değerler olarak görecek olursanız 14 güne kadar uzanabilen bir süreçtir. Bazen biraz daha zaman aldığı da görülmektedir. Soyut bir kavram olan gizli ilimlerin elbette kendine göre kanunları vardır. Ancak etki süreleri değişkendir. Mühim olan bağlama büyüsü ve diğer büyülerde sonuca ulaşabilmektedir. Sonuç istenildiği gibi olduğu durumlarda süreç zaten çok önemli olmayacaktır. Asıl gaye hedeflenen durumu kişiye sunabilmek ve yüzlerin güleceği sonuca ulaşabilmektir.

Bağlama büyüsü yapılışı çok çeşitlidir. Bazen safran, ceylan derisi, İran mürekkebi ve saman kağıtlar yeterli olabilirken bazen de daha zor koşullarda çok çeşitli malzemeler gerekebilir. Bu malzemeler talep edilen duruma göre seçilecek olup tarafımdan sizlere sunulacaktır. Ayrıca aklıma gelmişken söylemek istediğim en önemli detay bu işlemi yaptıracak olan kişiyi öncelikle kurşun döküp temizlemek gerekir. Eğer sözlü vekalet sonrasında işlem başlayacak ise kurşunu yine vekaleten dökmek şarttır. Bu işlemi önemsemeyen medyumların başarı oranla oldukça düşüktür. Bununla ilgili bilgileri görüşmelerimiz sırasında rahatça alabilirsiniz. Bağlama büyüsünün etki süresi ve yapılışını bu şekilde anlatmak çok daha uygun olacaktır.

Tüm malzemeleri eksiksiz olarak tedarik etmek medyum kişinin görevidir. Yapılış aşamasında ise kesinlikle itina ile uygulanmalı ve kaidelere tek tek uyulmalıdır. Etki süresini de genel ortalama olarak başta da belirttiğimi gibi 14 gün ila 21 gün arasında tayin etmek doğru olacaktır. Bu süreçler değişkendir. Bu yüzden durum değerlendirilip çeşitli bakımlar neticesinde süreç yaklaşık olarak saptanabilir.

Bağlama Büyüsü Süreçleri Nasıl İlerler Zihni Hoca Anlatıyor

Bağlama Büyüsü süreci nasıl ilerler?

Bağlama büyüsü yaparken planlanan süre her halükarda dolmalıdır. Bu süreci yönetmek medyumun elinde olduğu kadar sizlerinde elindedir. Sürekli ısrarlı bir tavır ve aceleci hareketler süreci baltalayacak olup sonuçları zora sokacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapılırken;

 • Malzemelerin eksiksiz olarak tedarik edildiğinden emin olunuz.
 • Seçtiğiniz medyuma önceden tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak veriniz.
 • Fotoğraf gerekiyorsa mutlaka temin etmeye çalışın. Bunun yanı sıra adet kanı, saç teli, iç çamaşırı gibi daha spesifik malzemeler gerekiyorsa bunların da özellikle doğru kişiye ait olduğundan emin olmalısınız.
 • Süreç başladıktan sonra okunacak tüm duaları ve yapılacak ritüellere medyumunuzun talimatları doğrultusunda harfiyen uyunuz.
 • Medyum hocaya sözlü vekaleti mutlaka verin.
 • Sizin için kurşun döküp (5 kez) temizlediğinden emin olun.
 • Birçok bağlama büyüsü çalışması vazgeçilmesi mümkün olmayan işlemlerdir. Bu yüzden karar verirken iki kere düşünmekte fayda vardır.
 • Maksimum 21 günlük süreçten sonra eğer hala bir etki yok ise işleminiz başarısız olmuş demektir. Daha fazla beklemenin anlamı olmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Hakkında Ek Bilgiler

Maalesef bağlama büyüsü 21 günden sonra zaten sonuçlanmaz. Daha fazla oyalanmak yerine bir durum değerlendirmesi yapmak ve yanlışlar var ise onları düzeltip tekrar denemek yerinde bir tercih olabilir. Fakat bir büyünün tutmayacağı durumlar da vardır. Bu durumları kimlere bağlama büyüsü tutmaz isimli makalemde sizler için anlatmıştım. Söz konusu kişi bağlama büyüsü etkisine girdikten sonra hareketlerinde gözle görülür değişiklikler olacaktır. Değişimler keskin değilse durum mutlaka hocaya bildirilmelidir. Bu konuda hiç geç kalınmamalıdır.

Etkili bir bağlama büyüsü çalışmasının sonuçları gerçekten parmak ısırtan cinsten olur. Benim bugüne kadar ki başarılı sonuçlarım, insanların tahmin edemeyeceği kadar etkili yerlere ulaşmıştır. Bu yüzden de bugüne kadar alnımın akıyla bu işlemin ustası olduğumu belirttim. Zira tüm hayatımı bu işlemlere adamış biri olarak profesyonel kariyerime devam ediyorum. Bağlama büyüsü işlemi kişiye göre değişir dedik. Bu değişkenlerin içinde bir çok aşık etme muskaları ve geri getirme vefkleri gibi bütünleyici faktörlerde vardır. Bu konuda detaylı bilgiyi özel görüşmelerimde benden alabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü En Etkili Aşk Büyüleri Medyum Zihni Bey ile…

Bağlama Büyüsü Sonuçları…

Bağlama büyüsü sonucunda yukarıda da bahsettiğimiz çok keskin sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bunların hemen hepsi gözle görülür etkilerdir. Tüm bağlama büyüsü süresince bağlama büyüsü yapılan insana ne olur diye merak etmek normaldir. Bunun için medyum kişi ile sürekli bir irtibat halinde olmak ve gerekirse saatlik bilgiler almak gerekebilir. İletişimin sürekliliği çok önemlidir.

Bağlama Büyüsü yapan medyum sizlere bazen çeşitli gönderiler yapabilir. Bu vefkler ya da muskalar yine size verilecek talimatlara göre belirli ritüeller eşliğinde kullanılacaktır. Bu derinleşen konu hakkındaki merak ettiklerinizi de yine telefon irtibatı ya da randevu sistemi ile görüşebilir ve paylaşabiliriz. Zira bu işlem oldukça çetrefilli belirteçlere sahiptir. Tüm detayları bu platformdan aktarmak oldukça güçtür.

Son Olarak;

Tüm gizli ilimler insanların duygularını suistimal etmeye uygundur. Bu yüzden sizler seçeceğiniz kişileri önceden araştırma yaparak seçmenizi tavsiye ediyorum. Mağduriyetlerin yaşanmaması adına gerçek medyum olan insanlarla planlamalarınızı yapmalısınız. Güvenebileceğiniz ve ruhsatlı ofisleri olan medyumları seçerseniz risk son derece küçülmüş olur. Bağlama büyüsü konusunda işin ehli olan Medyum Zihni Hoca ile tanışın. Yapabileceklerimi gördüğünüzde zaten ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Sağlıcakla kalın…

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bağlama Büyüsü için 21 cevap

 1. Kajin diyorki:

  Sevgilime kavuşmak istiyorum evlenmek istiyorum o başkasini seviyor ama kalbi bende?

 2. Zihni Hoca diyorki:

  cep telefonumdan ulaşınız…

 3. Ekrem Ö. diyorki:

  Hocam bugün 5. Gün etkiler başladı. Bağlama büyüsü olarak uzman olduğunuza iyice inandım. Bunu söylüyorum çünkü içimde hep bir korku vardı hocam… Sizi yarın arayacağım şu an müsait olamadığım için buradan yazacağım…

 4. Sabri O. diyorki:

  Hocam daha önce bu işlem için birkaç hoca ile görüşmüştüm. Ancak size güvenerek doğru yapmışım. Bugün ilk tepki geldi, devamı da gelecek inşallah… Size çok teşekkür ediyorum. İnsanlar kandırılmasın, sizi bulsunlar istedim o yüzden bu mesajımı burada yayınladım. Var olun…

 5. Dilan diyorki:

  Gerçekten etkili mi çok korkuyorum ama aşk acısından da ölmek üzereyim bilgilendirirmisiniz beni de lütfen yorum yapan arkadaşlar

  • Zihni Hoca diyorki:

   En kısa zamanda telefon ile ulaşınız… Burada gördüğünüz tüm yorumlar objektiftir.. Zihni hoca oldukça meşhur ve tanınmış bir kişidir.

 6. Düriye / Belçika diyorki:

  Zihni hoca kadar iyi bir insanı medyumların arasında bulma şansınız çok zor. Benim hayatımı 1 hafta gibi bir süreçte değiştirdi. Belçika’da yaşıyorum. Zaten gurbet hayatı zor. Bir de manyağın biri musallat oldu başıma. Tam her şey bitti dediğimde hocam çıktı karşıma, sizler için hocama seve seve referans olurum. Kendisi ile işlem yaptırın pişman olmazsınız…

 7. Gamze diyorki:

  2.5 yıllık bir ilişkim var. Sevgilim son zamanlarda iyice uzaklaştı benden onu geri kazanmak istiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

 8. Kerime / Hollanda diyorki:

  Zihni hocamın yaptığı bağlama büyüsü sayesinde 10 yıllık yuvam kurtuldu. Hollanda’da yaşıyorum adım Kerime… Bir çok hocaya gitmiştim daha öncesinde sürekli oyaladılar. Zihni hocam sağ olsun var olsun 7 gün dedi olay bitti. Eşim çiçeklerle döndü evine. Şimdi çocuğumuzu da el bebek büyütüyoruz. Allah razı olsun hocam iyi ki varsınız…

 9. Caner diyorki:

  Benimde bir sevdiğim var ve niyetim evlilik, Zihni hocama bu konuda son derece güveniyorum…

 10. Mehmet diyorki:

  Benimde bir sevdiğim var ve niyetim evlilik, Zihni hocama bu konuda son derece güveniyorum…

 11. Melih Bey diyorki:

  Hocam ben çok büyük acılar çekiyorum kız arkadaşım beni seviyor ama inkar ediyor ayrıldı benden ben onu deli gibi seviyorum onsuz yapamıyorum her yaptığım işte o geliyor aklıma hocam nolursunuz yardım edin bana

 12. Bican T. diyorki:

  Zihni hocamla bugün 21. Gün ve sabahtan çaldı telefonum. Ben böyle birşeye inanamıyorum. Aşık etme çalışmasıyla bağlama işlemi yaptık. Evi terk etmek üzere olan eşim beni yemeğe götürecek bugün. İşlemler biraz yavaş ilerliyor ama mutlaka sonuç alınıyor. Tavsiye ederim değerli dostlar 👍

 13. Croplive diyorki:

  Bunlar gerçek mi o kadar dolandırıldım ki bu yorumları da kendileri yazıyorlar artık hiç bir şekilde İnan mıyorum bu insanlara

  • Zihni Hoca diyorki:

   Yani bakın bu yorumunuz da onaylanıyor. Bizler sizler için varız. Evet kandırılan insanlar da var. Ancak iyi sonuçlar almış kişilerde var.
   Bu konuda güveninizi oluşturacak olan sizsiniz. Bizler ancak şeffaf olmak ile mükellefiz…

 14. Bilal diyorki:

  Piyasa uckağitci dolmus kime guvenecegimizi sasirdik gercek bilgi mi bu yorumlar.

  • Zihni Hoca diyorki:

   Burada herkes istediği şekilde yorum yapabiliyor. Diğer insanlar gibi kötü yorumları engellemiyoruz. Herkes son derece şeffaf bir ortamda bulunsun istiyoruz. Evet, sizin de dediğiniz gibi bu ilmi suistimal eden insanlar oldukça fazla. Bizim de derdimiz aynı. Ancak bu bize bir sorumluluk yüklemiyor. Hayırlı Günler dileriz…

 15. Lalezar gulce diyorki:

  Merhaba esime adet kani icirilmis kendine baglamis bi kadin ve esim ne ondan nede benden vazgeçebiliyordu ama suan tercihini yapti ve o kadini secti cocugumla beni istemiyor bosanmak icin dava acti bu dogrumu adet kani icirilince kendine baglayabiliyor mu ve dogruysa bu bozulup tekrar bana donebilir mi

  • Zihni Hoca diyorki:

   Bilinen en eski büyülerden biridir ve bir o kadar da kuvvetlidir. Kesinlikle böyle bir tesirin altına girmiş olma ihtimali çok yüksek anlattıklarınıza bakılırsa… Bir müdahalede bulunmak gerekiyor. Whatsapp yoluyle ulaşınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir