Hakkında

14 Ağustos 1967 yılında Konya şehrinde dünyaya geldim. Gençlik yıllarım hep bu şehirde geçti. Sonrasında Konya İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldum. Kendimi Gizli İlimler olarak bildiğiniz rahmani ritüellere ve büyü tesiri yaratan vefk ve celb çalışmalarına adadım. Sayısız çalışmanın içerisinde yer aldım ve çok yüksek yüzdeyle sonuçlar alabildiğim seviyelere ulaştım. Büyü etkilerini büyü yapmadan da yakalamanın yollarını araştırmakla uzun süre uğraştım…

Çok önemli çalışmalarımı yine Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Lübnan, Mısır, İsrail, Suriye, Semerkant ve Katar’da yaptım. Özellikle İsrail’de kabala öğretileri ile ilgili birçok çalışmalar yaptım. Senelerim bu ilmi çözmek üzerine geçti ve  hocalarım sayesinde yıllar içinde çok geliştirdim. Artık sizler için hizmetime başladım. Kendime ait olan ve ruhsatlı medyumluk ofisimde hizmet vermekteyim. Randevulu çalışma sistemi uyguluyorum ve yüz yüze görüşmek isteyen kişilerle burada görüşüyoruz.

Bursa ve Konya ana ofislerim olmak üzere birçok şehre çeşitli muhtelif zamanlarda gelip gidiyorum. Hala Konya’da ikamet etmekteyim. Ayrıca ilimlerime ve çalışmalarıma istek halinde başka şehirlere gelerek de devam ediyorum. Tüm işlemlerimin temeli hiç şüphe yok ki Allah’tan dilemeye dayanır. “Gayb-ı Yüce Allah’tan Başka Hiçkimse Bilemez.”

Yorumlar kapatıldı.