Harmura Büyüsü Hakkında Detaylar

Harmura Büyüsü Hakkında Detaylar

Çok eski bir aşk büyüsü işlemi olarak karşımıza çıkan harmura büyüsünün esas amacı işlem yapılan kişiyi kendinize kayıtsız şartsız olarak bağlamanızdır. Bu işlem sonrasında kişinin tüm iradesi ve zerki sizin üzerinize olacaktır. Bir nevi kalp gözünü tek bir yöne sürüklemek anlamına da gelebilir. Fakat bu işlem biraz karışık bir uygulama olduğu için her medyum tarafından yapılması kabul görmez. Zaten uykusuz geceleri göze almak istemeyen bu konuda kendine güvenmeyen bir medyum için hiç bir zaman seçilmeyecek bir eylemdir.

Ancak hocamız harmura celbinden hemen her aşk büyüsü işleminde destek alır. Aslında bu işlem tek başına uyguladığı takdirde de büyük etkiler verdiği bilinse de bir nevi yardımcı celb olarak da kullanılabilir. Harmura celbini oluşturduktan sonra hazır edilen her türlü tılsım ile birlikte yan yana düşünebilir, herhangi bir kişinin üzerinde kalıcı etkilerini görmek adına yönlendirmelerini yapabilirsiniz. Hüddam ilmi başta olmak üzere pek çok Havasi ve Ledünni ilmin içinde harmura celbleri kendisine yer bulmaktadır.

Bu işlem için bilinmesi gereken en önemli ayrıntılar;

  • Harmura celbi tek başına işe yaradığı gibi başka işlemlerle birlikte de çok kalıcı etkiler sağlamaktadır.
  • Aşk büyüsü işlemler içinde çok büyük ve etkili bir bağlayıcı etki göstermektedir.
  • Bağlama büyüsü yaparken de bazı hocalar harmura celbi ya da harmura muskası yazabilmektedirler.
  • Medyumlar için çok yorucu olsa da 3 gece boyunca sabaha kadar yazılan bir harmura celbinin kesin ve kat’i etkilerini almak çok kolay olacaktır.
  • Harmura Celbi aşk büyüsü konusunda tarihi çok eski olan ve kullanılması sırasında etkilerinin kanıtlandığı çok kuvvetli bir çalışmadır.

Harmura Celbini Kimler Yapar?

Bu sorunun cevabını her ne kadar yazımız boyunca vermeye çalışmış olsa da her medyum için müspet cümle kurmak elbette zordur. Gerçekten büyük emek isteyen bir çalışmadır. Abartmadan söyleyecek olursak tüm gece yaklaşık 10 saatlik bir zaman zarfını kapsayan ve genellikle 3 gece üst üste yapılması gereken bir eylemdir. Harmura aşk büyüsü denince medyum Zihni hoca akla gelen medyumlardandır. Aşk büyüsü konularında rüştünü ispatlamış ve kendisini yılların verdiği tecrübeler ile geliştirmiş bugüne kadar binlerce insan için bu işlemi uygulamıştır.

Zaten bahsettiğimiz gibi bu celb kullanılmadan yapılan işlemlerin çok fazla tesiri olmayacağı gibi sizin için büyük beklentiler anlamına da gelmez. Bir sürü işlemden bahsetmek mümkündür, medyumlar sizler için bir çok seçenek sunabilirler. Fakat esas olan sonuç alabileceğin eylemlerdir. Gerisi de bizlere periyodik olarak hemen her gün gelen “Hocam falanca hocaya işlem yaptırdım tutmadı” ya da “Hocam falanca hoca paramı aldı telefonlarımı açmıyor”. İşte bu gibi durumları yaşamamanız için sürekli olarak yüzlerce makalemizde sizlere nelere dikkat etmeniz gerektiğini de belirtiyoruz.

Harmura celbi gibi pek çok özel konu hakkında bir sürü saçma sapan bilgileri de internet ortamında elbet bulabilirsiniz. Fakat siz siz olun çok dikkat edin. Havas ilmi ve özellikle aşk büyüsü çalışmaları çocuk oyuncağı değildir. İnsanlar için çok ciddi geri dönüşleri olan ve profesyonel kişiler tarafından ele alınması gereken işlemlerdir. Bu yüzden oldukça dikkatli olup ona göre hareket etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

* Harmura celbi ya da diğer adıyla harmura muskasının önemli ve bilinmesi gereken bir diğer özelliği de birden çok insan için uygulanabilir olmasıdır. Bu da aile için toplu etki bırakmak istediğiniz ya da iş yerinizde birden çok göz enerjisi içinde bir şeyleri değiştirmek istediğinizi düşünecek olursak uygulanabileceği anlamına gelir. Örnekler çoğaltılabileceği gibi harmura celbi için gereken koşullar uygun mu yoksa değil mi buna hocamızın karar verebileceğini söyler iyi günler dileriz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir