Kara Yılan Büyüsü

Kara Yılan Büyüsü

Kara yılan büyüsü olarak bilinen ve ayırma büyülerinin başını çeken işlemin içeriği hakkında sizlere birtakım bilgiler vermek istiyoruz. Kara yılan büyüsünde genel olarak evli ya da birbirini çok seven çiftler hedef alınabilir. Bunun yanı sıra bir ailenin huzurunu kaçırabilecek ve onların aralarına nifak sokabilecek çok güçlü tohumların da atıldığını söyleyebiliriz. Kara yılan eskiden beri zaten insanların olumsuz tüm durumlar için bir sembol mahiyetinde kullandıkları bir olgudur. Bunu Ledün ilminde kara yılan derisi büyüsü, kara yılan tılsımları ya da kara yılanın nifak büyüsü gibi birçok farklı isim ile de görebilirsiniz.

Kara yılan büyüsü bahsettiğimiz gibi en mutlu günlerinizin sona ermesi ve ne olursa olsun durumun kötüye sürüklenmesi adına bir adım anlamına gelir. İşlem tutar ve söz konusu iblis işleme kulak verirse yapacağı şey tamamiyle bu emelleri gerçekleştirene kadar sizlerle uğraşmak olacaktır. Bu işlem için yardım alınan Hüddamların ortak özellikleri Hristiyan olmaları ve yılan derisini kendilerince kutsal sayan kabilelere münhasır olmalarıdır. Medyum işlem öncesinde bu varlıklarla iletişime geçerek işlemi başlatmalıdır. Ayrıca tüm süreç ki bu 10 günlük bir zaman dilimidir, tamamiyle varlıkların üzerinize hücum etmesi için kullanılır. Çok güçlü oldukları için doğru yapılan bir yılan büyüsünde hedef alınan kişilerin çok fazla şansı kalmaz.

Kara yılan Büyüsü Etkileri ve Yapılışı

Bu işlem için 10 gün boyunca yapılan ritüellerin akabinde kavgaların ve gürültülerin başlaması kaçınılmazdır. Genellikle intikam almak isteyen insanların üçüncü kişi olarak yer aldığı işlemde hedef arzu ettiği kişinin eşinden ya da sevgilisinden ayrılması olur. Bazı durumlarda ise ailenin araya girip bir evliliğe mani olduğunda onların başlarına musibet sarmak için de bu işlemin adı geçebilir. Aslına bakarsanız neresinden tutarsanız tutun işlem tamamiyle şeytani ve intikam üzerine kurgulanmış bir kara büyüdür.

Adından da anlaşılacağı gibi bir anlamda yılanlık yapmak gibidir. Fakat insan nefsi son derece değişken ve güçlüdür. Bazı kötülüklere bile zaman zaman içimizde yer veririz. Bu işlemde onlardan biridir. Hatta bazen “bu kişi bu kötülüğü yapmakta haklı” dersiniz. Çünkü orada evvelce uğradığı çok büyük bir haksızlığı öğrenmişsinizdir. Bu gibi durumlar tartışmaya açıktır fakat her şey insanın içinde yani nefis dünyasında yaşandığı için zaten bu örnekleri hiç bir kulak işitmeyecektir. Gözünü kötülük bürümüş insanların olduğunu hepimiz biliyoruz. Onlar için durum zaten çok daha normaldir.

Aile içine fitne sokmak içinde yılan derilerinden oluşan 40 katlık bir tabaka yapmak kara büyü işlerinden anlayan medyumlar için tanıdık gelir. Bu tabakayı bir evin içine fitne için sokmak ta yine hedef alınan ailenin dağılmasına yol açar. Her köşesini iblislerin sardığı bir evde huzur bulmanız imkansız hale gelir ve özellikle ruhsal biraz da fiziksel çok sayıda rahatsızlık haneye dahil edilir. Bu gibi kötülüklerin yer aldığı kara büyü kitaplarını elinde bulunduran hocaların hedefi olmaktan Allah bizi korusun inşallah…

Bu işlemi ayrıca yöresel farklılıklar neticesinde başka isimlerle duymanızda mümkündür. Aslında içeriklerin aynı kaldığı ve isimlerin değiştiği çok sayıda işlem vardır. Bu işlem için genel olarak : Yılan kemiği büyüsü, sarı yılan büyüsü, akrep ve yılan ile yapılan büyü, yılan pulu büyüsü gibi isimler duyabilir ya da görebilirsiniz. Her birinin içeriği aynıdır. Havas ve Ledün ilminde ve Hüddam ilminde kara yılan büyüsü olarak geçen işlemin tüm detayları birbirleriyle aynıdır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir