Ünlü Medyum Nasıl Bulurum

Ünlü Medyum Nasıl Bulurum

Bugünlerde özellikle internet ortamında ünlü medyum furyası meydana geldi. Herkes bir şekilde nasıl ve nereden geldiği belli olmayan bir ünlü hoca arama telaşına düşmüş durumda. Bu konuya bir açılık getirmenin vakti geldi. Ünlü medyum diye bir şey olamaz değerli okuyucular. Ün yapmak için uğraşılacak bir ilim değildir bizlerin uğraş verdiği ilimler.

Tamamiyle insanların biraz yoğun olarak arayış içine girdiği dönemlerde fazla talep gören hocaların kısa süre için ün sahibi olmaları elbette normal sayılır lakin bu kalıcı bir şöhreti ya da sizlerin algıladığı şekildeki bir ünü getirmez. Ünlü medyum dendiği zaman insanların aklına hata yapmayan, her işlemde başarılı, herkesin yardımına koşan ve ihtimaller ne olursa olsun başarıya giden kapıları sonuna kadar açabilen medyum hocalar geliyor. Bu hayli gayriciddi bir durumdur. Ancak ne yazık ki son zamanlar çok sayıda bu tarzda soru ve yorum almış olduk. Bundan dolayıdır ki bu konuyu ciddiye aldık.

Bizlere gelen ve gerçekten de bu konuyu çok ciddiye almış insanların sayısı az değildir. “Hocam falanca yerde ünlü medyum varmış tanıyor musunuz?” şimdi arkadaşlar bu soruya nasıl bir yanıt vermemizi beklersiniz. İşte her yerde olduğu gibi bu ilminde sonunda reklamlar karşısında ne kadar da yenik duruma düştüğünü çok net görebilirsiniz. Hoca kılığına giren bir sürü insan bir de yüzdelik dilimler vererek başarı hikayelerini insanların gözüne sokmaya kalkıştıkları için bu sorular da haklı olarak doğmakta ve sonu gelmeyen tartışmalara yol açmaktadır.

Medyumların özellikleri nelerdir

Medyum Nasıl Olunur?

Bir de bu soru var ki insanlar gerçekten de bu işin edinilebilecek bir meslek olduğunu düşünüyorlar. Elbette sonradan çok büyük uğraşlar verip bunu bir meslek haline getirmiş kıymetli insanlarda vardır fakat genel olarak doğuştan ve aileden gelen bir takım gensel özelliklere sahip olmak da gerekir. Hatta pek çok derin hocanın bu tarzda enerjilere sahip oldukları ve çevresince henüz çocuk yaşlardayken bu özellikleri keşfedilmiş insanlar olduğunu bilmenizde yarar vardır.

Sonradan medyum olmak çok mümkün görünmemektedir. Fakat büyük azimle çalışan, Hüddam ilmini ve özellikle havas ritüellerini çok kez okuyup denemiş bilmukabele başarılı olmuş ve belirli bir aşamayı geride bırakmış insanlar için bu durum söz konusu olabilir. Ancak bizlerin anladığı şekilde olan tüm zatların durumları biraz daha farklıdır. Örneğin: Dededen ya da babadan geçen çok sayıda yetenek olmak durumundadır. Bunların pek çoğunu derin medyumlar nasıl edindiklerini bile bilemezler. Ayrıca tamamiyle gözle görünmeyen alemlerde de söz sahibi olabilmek adına yaptıkları yoğun ve zor çalışmalar da yıllarca sürecek olmasından dolayı hayli zor olacaktır.

Bu yüzden medyum nasıl olabilirim şeklide sorulan sorular da biraz yersiz olabilmektedir. Gerçekten anlatıldığı gibi bir eğitim alarak sahip olunabilir özellikler değildir. Eğer ki milyonda bir denk gelebilecek özelliklere sahip bir birey değilseniz bu durum oldukça zor hatta imkansıza yakındır. İstisnai durumların olabileceğini de yine buradan belirtmiş olalım.

Medyumların ünlü olması

Bir de “Dünyaca Ünlü Medyum” kisvesi altında kendi reklamlarını yapan tuhaf varlıklar var. Bunları da buradan isim isim ifşa etmek istemiyorum ancak internet ortamında aradığınız kelimelerde karşınıza hemen çıkmak için hiç emek vermeden hiç bilgi paylaşmadan direkt olarak reklamlarla uğraşan kitle bu grup. Toplumsal olarak cahil kaldığımız için de insanların tek sayfalık bu internet sitelerini ciddiye alıp kandırılıyoruz. İçinde hiç bir bilgi kırıntısı olmayan sadece slogansal yaşam biçimini belirlemiş bu tek hücrelilerden lütfen uzak durun. Her gün kapımıza gelen binlerce kandırılmış vatandaşımızdan biri olmayınız lütfen.

Konuyu toparlayacak olursak ünlü medyum diye bir durum yoktur. Bu insanların popülaritesini kazanmış, birtakım başarılar elde etmiş uzun ya da kısa vadede talep gören kişiler için belki kullanılabilir. Fakat zaten asıl başarılı olan hocaların sizlere reklam vermeye ya da karşınıza çıkmak için çaba göstermeye ihtiyaçları yoktur. Bu bir online satış sitesi değildir. Ancak rahatça görebilirsiniz ki emeğini satışa çıkarıp insanların aklına girebilmek için bin bir numara çeken ve bu uğurda gece gündüz amaç gösteren yüzlerce “Ünlü Medyum” bulabilirsiniz. Fakat derdinize derman olur mu bu konu her zaman muamma olarak kalacaktır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir