Diş ile Yapılan Bağlama Büyüleri

Diş ile Yapılan Bağlama Büyüleri

Bağlama işlemlerini bazen de çok farklı boyutlarda ele alan ve diş kullanımı sonucuyla etkisine sahip olabildiğimiz uygulamaya verilen genel isimler diş büyüleridir. Bu büyülerde genel olarak şeytani amaçların konu edildiğini söyleyebiliriz. Diş kullanımı bağlama büyüsü yaparken standart malzeme ihtiyacı içinde kendine yer bulamaz. Fakat bazı özel durumlarda yardım alınan hayvan dişleri bu işlemler için kullanılabilir. Bu hayvanlar genel olarak at, eşek, domuz ya da keçi olabilmektedir. Hayvanların dişleri bir çok farklı işlemden geçerek dünya dışı varlıkların iknası aşamasında büyük etki yaratmaktadır.

Ancak diş büyüsü yaparken amaçların kesinlikle iyimserlik üzerine kurulmaması gerekir. Bir birlikteliği sağlamak ya da bir aile bütünlüğünü korumaktan bahsediyorsak işte bu noktada diş büyüsünden söz edemeyiz. Diş ile yapacağınız bir bağlama işleminde kişinin tüm irade ve gönül duvarı tek kişiye döndürülür. Bu vesile ile de kesinlikle gerçek kişiliğini kaybetme durumu ile karşı karşıya kalır.

Bu durumların yaşanması kişinin bir kişiye bağlanmasından ziyade karakterinin bağlanması ve ruhani olarak çöküşe uğraması anlamına gelir. Bu yüzden diş büyüsünün medyumlar genel olarak yapmazlar. Ancak şeytani işlerle uğraşan ve para talepleriyle kendilerini sadece bu dünya nimetlerine adamış olan insanlar için bu durum söz konusu olabilmektedir. Bizler yapmaktan çok bu büyüden korunmanın yollarını bulmak isteriz. Diş büyülerini göze alan kişilerin başarılı olma şansları oldukça yüksek olur bu nedenle de maruz kalmamak gerekir. Gerçekten bu kötülüğü yaşayan kişilerin hayatlarının kararabildiğini defalarca etrafımızda görmüşüzdür.

Büyü Yaparken Diş Kullanımı Yaygın Mıdır?

Bahsettiğimiz gibi tamamen amacın ne olduğu ile ilgili bir durum söz konusudur. Bizler alışılagelmiş bildiğimiz 14 günlük bir bağlama büyüsü planlamadan önce mevcut durumu çok ciddi analiz eder ve her şeyi gözden geçiririz. Sadece bir birlikteliği sağlamak veya bir aileyi kurtarmak söz konusu olduğu zamanlar bu işlem için tüm rahmani kapıları açmak ve bu uğurda dua ederiz. Fakat bağlamadan kasıt kişinin basireti ya da maddi durumuyla o zaman işler biraz değişir. Kötülük düşünülen bir işlem haline gelirse diş kullanımı yaygınlaşır. Aslında birçok aşk büyüsünde diş bilinen bir malzeme olarak öne çıkmaktadır. Fakat genel olarak diş kullanımının olmadığını söylesek çok da yanlış bir bilgi olmaz.

Diş Büyüsü Etkileri Ne Zaman Görülür?

Şeytani işlemlerin büyük çoğunluğu çabuk etki gösteren eylemlerdendir. 7 gün gibi bir süre pek çok İfrit kavminden Hristiyan cinlerin ikna edilmesi için yeterlidir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi özellikle diş kullanılan büyülerin hayırlı olmaması vesilesi ile bu kavimden cinlerin sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu yüzden de etkilerin çabuk ortaya çıkması için uygun zemin hazırlanmış olur. Etkileri görmeye başladıktan sonra işlemin bozulması için daha doğrusu tesirin durdurulması için geç kalınmış sayılır. Bu yüzden önlem alınması da kötü etkinin durdurulması da hayli zor bir süreç olarak öne çıkmaktadır.

Büyülerin her biri kötü etkilere de iyi etkilere de sahip olabilmektedirler. Ayrıca sayısız birleşimden oluşabilen komplike eylemler olduğunu da düşünecek olursak bu ilmin derinliği daha da iyi anlamış olabilirsiniz. Bu süreçlerin yöneltilmesi de olası sağlık sorunlarını bertaraf etmek istediğinizde de hayli yoğun dönemlerin yaşanmasından dolayı sadece güvenilir medyumlarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir