Gerçek Medyum Sitesini Nasıl Anlarız

Gerçek Medyum Sitesini Nasıl Anlarız

Medyumların günümüzde ne kadar çok site açtıklarını ve tercih yaparken çoğu kez zorlandığınız platformlar yarattıklarını artık biliyoruz. Her geçen gün bir site açılıyor ya da büyük bir laf ederek bir çok istek ve arzunun mümkün olan en kısa sürelerde gerçekleştiğine dair ipe sapa gelmez bilgiler aktarılıyor. Hatta iş o kadar çığrından çıkmış halde ki bazı hocalar artık dolandırıcı medyum siteleri kurup, bütün gerçek hocaların isimlerini yazarak kendilerini yüceltmeye falan kalkışıyorlar. Yani yazılsa dünya kadar hadise olup bitiyor ve hal böyle olunca bizlere de bu işlerin farkını nasıl anlayabilecekleri soran ve bu ilimden bihaber olup öğrenmek isteyen ya da yardım almak isteyen insanlara açıklamalar yapmak kalıyor. Bu durumun yanı sıra da birçok insana gerçek olduğumuzu ve gerçek medyum sitesini gezdiklerini bir şekilde iddia ve ispat etmek nazarında kalıyoruz. Buna benzer çok sayıda olay son yıllarda bu kadar hızlı türeyen bir furyaya dönüşmesinin neticesidir.

Gerçek medyum sitesini diğer sahte sayfalardan ayırt etmeniz için sizlere birkaç küçük bilgi vermek ile birlikte bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi en çok aranan işlemlerin de içeriklerini okurken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bildireceğiz.

Öncelikle yazılarını takip ettiğiniz medyumun sitesini sürekli olarak kontrol edin. Bu site yenileniyor mu, bir şekilde yeni bilgiler veriliyor mu, yoksa sabit bir numara konmuş ve tek sayfalık bir kopya içerik oluşturarak sizlerden gelecek aramaları mı bekliyorlar bu gibi soruları kendinize sorun ve araştırmanızı ona göre yapın. Bunun dışında ikinci bir husus olarak aranmak adına kendini parçalayan ve iletişim kurmanızı sağlama adına her türlü gösterişli şekli yapmış insanlardan uzak durunuz.

Bu tip sitelerin amacı zaten sizlere davranış biçimleriyle örtüşecektir. Deneme yapmak isteyenler için şunu belirtelim; Yüz yüze gelmek istediğinizde kesinlikle sizinle görüşmeyecektir ve randevu vermeyecektir. Kendi sabit yeri var mı ve sabit telefon hattı var mı? Bu sorular da yine medyumların gerçek mi değil mi sorusunda kontrol etmeniz gereken bir durum. Buna benzer çok sayıda fark belirtebilir ve sizler done verebiliriz ancak en bilinen bir tanesinden daha bahsedelim ki sizlere yarım saat içinde yıldızname baktığını söyleyen ve konuyu çarçabuk paraya getiren insanlardan da yine uzak durunuz.

Zaten bu iş bir piyasa haline dönmüş durumda değerli dostlar. Bir ömür bu ilme kendini vermiş insanların isimlerini ya da bilgilerini kullanarak insanları mağdur eden çok büyük bir topluluk var. Öyle bir hale gelmiş ki biraz inceleme yaptığınızda Google arama motorlarında bu kişiler reklam bile veriyorlar. Maksatları sizlerin aradığınız kelimelerde ön sıralarda çıkmak ve sizi kandırabilmek. Buna karşı lütfen duyarlı olun. Reklamlara dikkat edecek olursanız tek sayfalık bilgilerin dışına çıkacak bir site yoktur. Başta belirttiğimiz gibi sitelerin içeriğine kaç adet yazıları olduklarına ve bu yazıların gerçekten ne gibi şeyler içerdiğine iyice bakın lütfen.

Ayrıca bu reklamlar için çok ciddi günlük bütçelerin ayrıldığını ve para kazanamadıkları gün için bile çok yüksek ödemeler yaptıklarını lütfen unutmayın. Bu ilim yani havas ilmi bir ticari meta değildir. İnsanaların sırtından para kazanılacak bir kulvar ise hiç değildir. Bunca yılını bu ilme gönül vererek yaşamış ve Hüddam sanatını kendine yol haritası olarak çizmiş nice büyük üstatlar bu gibi zibidiler yüzünden mağdur edilmekte ve kendi gerçekliklerini ispat etmek durumunda kalmaktadırlar. Burada her iki taraf da haklı olduğu için konular hiç olmaması gereken yerlere gelebilmektedir. Yani güvenmek isteyen insan da tedirgin, buna binayen de hoca tedirgin…

Bu gibi paradokslar yaşayan çok sayıda ilim sahibi zat vardır. Bu neden gerçek medyumların farklı konusunda çok daha derin bilgi almak isteyen herkes lütfen arasın. Çünkü bizler tüm tespitlerimizi buradan aktarmamız durumunda yine bunlara karşılık gelecek hamleler yaparak önlem alıyorlar. Tıpkı ilaçlara karşı bağılıklık kazanan virüsler gibi… En net bilgileri ve gerçek tanımı alabilmek adına dilediğiniz zaman sitemizi inceleyebilir ve hocamıza danışabilirsiniz..

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir