Deli Divane Aşık Eden Havas Büyüleri

Deli Divane Aşık Eden Havas Büyüleri

Aşık olan kişilerin diledikleri gibi ilişki yaşayamadıkları durumlarda havas ilminden destek almak istediklerini biliyoruz. Bu ilimde yanlış anlaşılmış çok sayıda detay olsa da genel hatlarıyla aşk ve bağlama işlemleri konusunda bizlere yardımcı olduğunu kesindir. Fakat bir insanı deli divane aşık etmek için uygulanacak işlemleri talep ederken içinde bulundğunuz durumunda tüm detaylarını biliyor olmanız gerekir. İmkansız aşklar elbette vardır fakat bazı aşklar ondan da imkansız olabilir. Yani en olmadık taleplerle “Hocam falanca kişi bana aşık olsun” dediğiniz zaman oldukça abesle iştigal edilmiş bir konuma geliyoruz. Bu işler çocuk oyuncağı değildir. Kafamıza göre onu ona bağlamak gibi bir durumda söz konusu olamaz. Piyasada hoca müsfettesi olup bu saçma vaatlerle ortada gezen onlarca insan yüzünden bu bilinçsiz ortamların yaratıldığını da biliyoruz elbette.

Havas ilminde deli divane aşık eden büyüler

Ben sayfamda yaklaşık 250 adet makale boyunca sizlere sürekli olarak havas ilminin en ince ayrıntılarını anlatmaya çalıştım. Her konu başlığında gerçek bilgileri bulabileceğiniz en detaylı bilgilere yer verdim. Şimdi de havas ilminde bir insanı deli divane aşık edebilir miyiz? Edebilirsek nasıl edebiliriz gibi en çok merak edilen konulardan birine el atmak istedim. Havas ilmini zaten artık beni takip eden ve şahsen tanıyan herkes biliyor. Bilmeyenler için sayfamda bu konuyla ilgili çok sayıda yazı bulabileceklerini de bildirmek isterim.

Bir insan ile öncesinde yaşadığınız ilişki çok önemlidir. Havas ve Ledün gibi iki büyük ilmi konunun en büyük kriter geçmişine baktığınız zaman kesin olarak göreceksiniz ki arada bir gönül bağı olmaksızın (yani platonik) ilişkilerde şans her zaman azdır. Sokaktan geçen bir insanın gönlüne girmek bu ilimde bile imkansızdır yani… O yüzden hiç bir şansınızın olmadığı durumlarda bile sizlere büyük vaatlerde bulunan kişilerden sakınınız. Evet, bir insanı kendimize bağlamanın, onu aşık etmenin ve o şekilde kalıcı hale getirmenin bir sürü tılsımı vardır. Bunlar has-bahal edildikçe tespit edilecek çalışmalarla gerçek hale gelebilir. Fakat bunların hepsinin öncesinde yapılacak bakımlar neticesinde yüzde kaçlık bir şansımızın olduğuna bakılması gerekir. Sözün özü bu ilimde her şey imkan dahilinde değildir. Öncelikle bu konunun netleşmiş olması gerekir.

Bu durumlar dışında olan durumlara bakalım. Örneğin; Evliydiniz ve bir şekilde yakın geçmişte boşandınız, sevgiliydiniz sebepsiz yere terk edildiniz ama şüpheleriniz var, aile büyüklerinin bir takım işlemler yaparak sizi ayırdığınız düşünüyorsunuz ya da bir büyük fitne-fesat koyularak sizi ayırdılar. Bin bir vesile ile buna benzer şeyler yaşanmış ve istenmeyen durumlara gelinmiş olabilir. İşte bu gibi durumlarda şansımız elbette çoktur. Yapılacak bir bağlama büyüsü etkisi ile 14 güne kadar sonuç alınabileceği gibi durumun farklarına müteakip birçok değişik çalışma da yine planlanabilir. Bağlama Büyüsü yapıldığında ne gibi etkilere yer açılacağı ve tüm detayları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.  Tıkla>>> Bağlama Büyüsü

Ancak bakımlarla ve yapılacak görüşmelerle bu konular ile ilgili teşhisler daha doğru bir şeklde konabilir. Bir insanı aşık etmenin binlerce farklı ritüeli vardır. Bunların içinde size en uygununu seçmek herhangi bir maddi menfaat gütmeksizin medyumun görevidir. Ayrıca usta bir medyum işlemin kısa sürmesini değil, beklediği sonuca ulaşmasını ister. Bir görev aldıysa bunu en iyi şekilde ve tüm layığıyla yapmaya çalışır. En iyi medyumları da piyasadaki diğerlerinden bu özellikler ayırır.

Deli divane aşk büyüsünden kasıt ise bağlanan ve kendinize aşık ettiğiniz insanı istediğiniz şekilde suistimal edebileceğiniz fikri çıkmasın. Bu durum tamamen sizin ne ektiyseniz onu biçeceğiniz anlamına gelir. Yani büyük bir sevgi besliyor ve karşılık almak istiyorsanız yine bu sevgiyi verdiğiniz süre boyunca alırsınız. Karşınızdaki insanı bir robot haline getirmediğinizi de unutmayınız. Bu yüzden şeytani işlemlerden her zaman uzak kalınması ve kaçılması gerektiğini savunuyoruz. Çünkü insanı insanlıktan çıkartan çok sayıda şeytani işlemi, üstelik son derece astronomik rakamlara yapan hocalarda var. Fakat bu insanlara diyeceğimiz tek şey Allah’ın hidayet vermesidir. Bu insanlar dünya için uğraşırlar da ahireti kaybettiklerini unuturlar…

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir