Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü

Bilinen en eski tarihe sahip olan soğan büyüsü çalışması hakkında gelen sorulara ithafen bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedik. Soğan büyüsü öncelikle adından da anlaşılacağı üzere soğan kullanılarak yapılır. Ancak her bir yaprağında bir sır gizli olması gerekir. Bu yüzden rastgele bir soğan seçilemez. Her bir yaprağın ilgili ayetlerin yazılabileceği kadar geniş ve sağlam olması gerekir. Bu yüzden bu soğanlar daha önceden medyum hoca tarafından zaten saklanır vaziyette olacaktır. Sizler için bu çalışmanın uygunluğuna da yine kendisi karar verecektir.

Soğan büyüsü biri ayırma büyüsüdür. Bu konuda çeşitli söylentiler olsa da pek hayırlı işler için kullanıldığı görülmemiştir. İsmi yazılı olan insanların en kısa zamanda ayrıldıkları çok eskiden beri bilinir. Soğan büyüsü yapılan bir kadın ise bazen etkiler hasta etmeye kadar varabilir. Yani kadınlara karşı çok daha duyarlı bir işlemdir. Ancak erkeklerde etkiler fizikselden öte durumsal olarak ortaya çıkacaktır. Soğan büyüsü yapılınca neler olur diye düşünüyorsanız bu konuda da etkileri şöyle sıralayabilir:

  1. Büyü yapıldıktan yaklaşık 2 hafta sonra ayrılık gerçekleşir. Ayırma büyülerinden olarak bilinen soğan büyüsünün etkisi çok keskindir bu yüzden yapmadan önce birkaç kez düşünmek te fayda vardır.
  2. Soğan büyüsü bir bayana yapılıyorsa hasta olması ve bunun tıbben bir teşhis ile sonuçlandırılamaması çok muhtemeldir. Bu yüzden ihtimal dahilinde de olsa kafamızda kalmasında fayda vardır.
  3. Soğan büyüsü evli çiftleri de sevgili durumunda olan çiftleri de ayırmak için çok etkilidir.
  4. İşlem öncesinde eğer bu işlem yapılmaya karar verildiyse medyum hocanın kendisi hazırlığı yapmalıdır. Sadece bir adet soğan ile bu iş bitmez. Bir çok yan materyale ihtiyaç duyulacaktır.
  5. Soğan büyüsünde bazı hocaların ceylan derisinin soğan yerine kullandıkları bilinir bu son derece yanlıştır. Kesinlikle deri ile bu işlem başarılı olmaz.
  6. Ayırma büyülerinin en etkililerinden olarak bilinir ancak bu işlem baştan da belirttiğimiz gibi birkaç kez düşünülerek uygulanmalıdır. Sonuçları oldukça şaşırtıcı ve geri dönülemez olabilir.

Soğan büyüsü yapan hoca arayışı içinde olan biri bu konuda son derece hassas davranmalıdır. Zira her insan bu işlemi yapamaz. Bir çok medyum ise bu işlem ile zaten uğraşmaz. Çünkü çok zahmetli ve uğraşısı zor bir iştir. Ancak yine de durumunuzun başka çıkar yolu yok ise mutlaka size ses verecek birini bulabilirsiniz.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Soğan Büyüsü için 2 cevap

  1. figen diyorki:

    beni bırakıp gideni geri gelmesini istiyorum ağzı dili lal olsun it gibi kapıma gelsin bir dediğimi iki etmesin istiyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir