Yıldızname Bakımı Nasıl Yapılıyor

Yıldızname Bakımı Nasıl Yapılıyor

Yıldızname bakımları hakkında oldukça farklı bilgileri internet ortamında bulabilirsiniz. Ancak çok sayıda doğru bilinen yanlış var. Bu yazımızda bu konuların içinden düzeltilmesi gereken detayları sizlere aktaracak ve yıldızname nasıl bakılır, yıldızname insan hayatında ne kadar önemlidir ve yıldızname geleceği gösterir mi gibi sorular yanıt bulacak cinsten bir makale okuyacaksınız.

Yıldızname aslında genel anlamda bir büyü işlemi için ön bakım anlamına gelmiyorsa o halde kesinlikle bilmeniz gereken şey insan ömründe bir kere bakılabilecek olduğudur. Yıldızname derin bakan hocalar daha eski yıllarda insanların ölüm tarihlerini de görebildikleri için bir anlamda kader haritası anlamına gelen bu bakımı yapmaktan imtina etmişlerdir. Velhasıl günümüzde hocalar bu gibi endişeler taşımıyorlar ve her halükarda bakım yapıyorlar. Fakat karıştırılan en önemli gerçek bahse konu ettiğimiz gibi yıldıznamenin kesinlikle bir kez yapılabileceğidir. Geri kalan bakımlar (duru-görü, su bakımı, burç uyumu, ebced bakımlar, remil tahtası) anlık ve durumu değerlendirmek üzerine yapılan bakımlardır. Örneğin bir bağlama büyüsü, aşk büyüsü veyahut papaz büyüsü gibi derin bir işlem planlıyorsanız bu işlem içerisinde her iki tarafından da birbirlerine karşı olan uyumu, işlem üzerindeki tutma ihtimalini öğrenmek üzerine anlık bakımlar yapılabilir.

Bu bakımları gerçek bir yıldızname bakımıyla karıştırmak doğru olmaz. Bu bakımlar çok farklı ve tehlikelidir. Zaten hiç bir gerçek medyum bu bakımı da rastgele bir isteyen kişiye yapamaz. Ayrıca bakımlar yapıldıktan sonra medyum hocanın o kişiyle bir daha iletişime geçmemesi birinci kuraldır. Havas ilminde bazı kurallar kanun hükmünde olmasına rağmen günümüzde şeytani müdahalelerin artması neticesinde artık hiçe sayılmaktadır. Yıldızname konusunu daha da detaylı olarak anlatmak gerekirse sizler yapılan bakımların adı bu değildir. Ayrıca telefonda birkaç bilgiyle yapılacak olan bakımların asla yıldızname olamayacağınız biraz daha araştırma yaparsa ve Gizli İlimler hazinesine göz atarsanız çok daha net anlayabilirsiniz.

Zihni hoca yıldızname bakımı yapıyor

Yıldızname Hangi Amaçlarla Bakılır?

Aslında en çok merak ettiğiniz konu yazıyı bu ana kadar okuduysanız aslında bu soru olacaktır. “O zaman bu bakım ne zaman ve kim için yapılır?” haklısınız. Bu bakımın ihtiyaç duyulması durumunu şöyle aktaralım. Bir kişinin ölüm döşeğinde olması, ölümcül bir hastalık ile pençeleşirken bu rahatsızlığın kendisini ölüme götürüp götürmeyeceği, yıldızname talep eden kişinin birinci dereceden akrabası olan ve bu bahsettiğimiz duruma şahitlik eden bir kan bağlısı olması…

Buna benzer pek çok konuya dahil ve nail olmak gerekiyor. Ayrıca bu bakım herhangi bir ilmi mücadelenin başlamasına vesile olacak bir bakımdır. Yani bir insanın hayatını kurtarmak için bir şifalanma metodu uygulamayı düşünüyorsanız o halde yıldıznameden destek alabilirsiniz. Yıldızname bakımı yaparken birçok öncelik bizler için çok önemlidir. Bu saydığımız koşullar ve durumlar yalnızca birkaçını oluşturacaktır.

Yıldızname Bakımında Hangi Bilgiler Gereklidir?

Bir diğer aydınlatmak istediğimiz konu ise budur. Yani insanların anne adı ve baba adı gibi bilgilerini kıstas alıp bu bakımı yaptıklarını söyleyen kişilerin sayısı da bir hayli fazla durumda. Bu yüzden de açıklık getirilmesi şart olmuş bir konudur. Bu kadar küçük bilgiler ulaşarak da bu bakımdan verim almak söz konusu olamaz. Basit fallar bile bu bilgilerden daha çok veri gerektirir. Bu yüzden insanların bu konu üzerindeki cahilliğinden faydalanarak kandırılmaya müsait hale getirilebilecek bu olan bu uygulamalar hakkında lütfen bilgi sahibi olunuz. 15 dakikada yıldıznameye bakacak insanın sizinle işi olamayacağını da unutmayın ki zaten böyle bir zat henüz bizler göremedik.

Öncelikle gereken bilgileri merak edenler için belirtmek de fayda var ki; Kişinin cinsiyeti, hangi yılda doğduğu, hangi ayda doğduğu, gördüğü kabusların konuları genel olarak ne olduğu, en son ne zaman hastalandığı, kalıtsal bir hastalığının olup olmaması, ailesinin hayatta olup olmaması, sosyal çevresiyle uyumu ve mesleği gibi bilgiler edinilmelidir. Bu bilgilerin nazarında kitap açacak olan hocanın da uzun bir zaman ayırması gerekecek ve bu takribi olarak 12 saat sürecektir. Daha uzun saatler sürdüğü de olmaktadır. Fakat daha sonrasında medyum hoca bu bakımın akabinde o kişiyi tekrar görmeyecektir. Eğer ki bir şifalanma süreci yazımızın başında da belirttiğimiz gibi söz konusu olacak ise aynı hocanın değil seçilecek başka bir medyumun yardıma gelmesi gerekecektir.

Yıldızname konusunda yıldızların hareketlerinden de dem vurulur. Evet bir anlamda eski islam alimlerinin bu ismi vermeleri doğrudur. Zira kader döngüsünün bir matematik olduğunu ve bu sayısal değerlerinde bizlere her zaman mucizeler olarak birtakım detaylar verdiklerini de görebilirsiniz.

Yıldızname konusu Osmanlı’da da çok meşhur bir konuydu. Birçok hoca insanlara şifa vermek üzerine bakımlar yaparken bu bilgilerden faydalanırdı. Günümüzde fal sektörünün çok fazla yaygınlaşması bu iki konuyu birbirine karıştırmamıza sebep olmaktadır. Fakat iyi bir araştırma yapıp gerçek yıldızname bakımı hangi koşullarda ve nasıl gerçekleşir bunu öğrenmek isterseniz Zihni hocamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir