Online Medyum İşlemleri

Online Medyum İşlemleri

Medyum hizmetleri günümüzde birçok işlemlerin intenet ortamında taşınması gibi artık online hizmetler kategorisinde kendine yer bulabiliyor. Online medyum hizmetleri aslında insanların çoğunun yanlış olarak algıladığı bir durum. Bu durum içinde sizlere örnekler vermek ve daha anlaşılabilir hale getirmek üzere bu yazımızı paylaşmak istedik.

Medyum arayışlarımızı internet ortamında sürdürdüğümüz bugünlerde insanların yüz yüze gelmeyerek bir şekilde bizlere uzaktan yardım etmek gibi tavsiyeleri ve talepleri olabiliyor. Ancak bu da kişilerde büyük güvensizlik ortamlarının oluşmasına neden oluyor. Şahsen bizler birebir görüşme olmaksızın kimseye güvenmeme konusunda büyük tavsiyeler veriyoruz. Online medyum hizmeti almak isteyen kişiler genel olarak ya korkudan ya da etraftan çekinmesinden dolayı kimse ile yüz yüze gelmek istemiyor.

Aslında buluşma olmadan hizmet olmaması gerekiyor. Çünkü buna mahal verdiğimiz takdirde medyum kılığına girmiş şarlatanlara da gün doğuyor arkadaşlar. Bu şekilde insanları kandırabilmek bir şekilde onlardan para alabilecek konuma gelebilmek durumlarına nail oluyorlar. Bizler korkmadan derdimiz ne ise en güvenilir medyum hocaya gidip bu konularda danışabilmeliyiz. Bu işlerde korku diye bir şeye yer vermemek gerekir. Online hizmet konusu ise bu ilimde pek mümkün olmayan bir durum. Birçok talep bunu doğrulasa da asıl olan kesinlikle reel olarak görüşüp ne gibi bir sıkıntının çözümü üzerine çalışacak bunu konuşmaktır.

Medyum hizmetleri arasında büyü yapmaktan başka bir çok şey de mevcuttur. Ancak insanlar medyumların psişik güçlerine yer vermek yerine tamamen büyücü gibi bir algı ile yaklaşıyorlar. Birçok insan yıllarını havas ilminin kadim büyü kitaplarıyla geçirmiş olsa da her biri birer enerji yöneticisi ve metafizik uzmanı yeteneklerine sahip bireylerdir. Bu insanların enerjileri ve spiritüal hakim oldukları konulardan da yardım almak gerekir. Bu cümlelerimizi de birçok insanımız falcı ya da tarotçu olarak algılıyor. Yani toplumumuzdaki ne yazık ki bilinçsizlik ve cahillik bizlere bu açıklamaları yaptırıyor. Bir biyoenerji ne demek, telekinezi ne demek, metafizik ne demek bu konuları iyice araştırmak ve bilgi sahibi olmak gerekir.

Hocamız pek çok kulvarda yıllarını soyut ilmin en yüce değerlerine vermiş ve bu uğurda pek çok başarıya imza atmıştır. Bu yüzden başarılarında mütevazı olmak istemiyor sizlere en çok sorun yaşanan konularda her zaman destek olmaya devam etmek istiyor. İnternet ortamında online hizmeti bu sektörde ne yazık ki tercih etmeniz durumunda büyük kayıplar verebileceğinizi de sizlere bu yazımızla bildirmek istemektedir.

Sorun ne olursa olsun kesinlikle hocanızla birebir görüşme sağlamalısınız. Uzaktan elbette başarılı olabilecek işlemler vardır. Hatta birçok medyum ile karşı karşıya gelmeniz gerekmez. Telefon ya da internet yazışmaları ile de bu durum çözülebilir lakin bizlerin altını çizmek istediği en önemli husus karşınızdaki kişinin gerçek medyum olduğundan emin olmanız konusundaki hassasiyetimizdir. Bu durum değerli olmakla birlikte sizler için çok önemli olan bir konuda hayal kırıklığına uğramanızı sağlayabilecek kadar hassastır. Önlem almalı ve tevekkül içinde olmalıyız. İnternetten beklentilerinizi çok büyük tutmayın bunun yerine hocaları yerinde ziyaret edin ve tanışın. Birçok insan size çok fazla zaman ayırmayacak ve cebinizdekini almak için mücadele edecektir. Bu durumu birkaç kolay soru ile hemen anlayabilirsiniz. Öncelikle ücreti sonradan almayı asla kabul etmeyeceklerdir. Bu gibi kilit sorular sorarak karşınızdaki kişileri kontrol edebilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir