Kuru Ekmek Büyüsü

Kuru Ekmek Büyüsü Detayları

Bu büyünün asıl amacı evli çiftleri birbirinden ayırmaktır. Bu bazen evli olmasalar bile aralarından sevgi ve aşk bağı bulunan kişilerin kopmaları adına düzenlenen ritüeller için de kullanılır. Kuru ekmek büyüsü denmesinin sebebi ekmek gibi kıymetli bir nimetin bu işlem sırasında göreceği bir takım aşağılayıcı hareketler ile ikna edilecek olan ecinninin saldırıya geçmesini sağlamaktır. Ekmek bizler için ne kadar önemli ise Müslüman cinler için de o kadar önemlidir. Bu yüzden bir insanı ayırmak için öncelikle bir musallat etme durumuna sokmak gerekebilir. Bunun için de özellikle uzaktan yapılan işlemlerde kuru ekmek büyüsü yaparak kişiyi cinin etkisi altına sokmak gerekir.

Pek bu etki altına giren insanda bizler ne gibi değişiklikler göreceğiz? Kuru ekmek büyüsü 14 gün içinde sonuna gelinen bir işlemdir. Aslında ekmeğin sadece kırıntıları kullanılsa da genel olarak ismini bu şekilde almıştır. Ayırma büyüleri başlığı altında incelemek çok daha mantıklı ve akılcı olacaktır. Zira ayırmak şeytani işlemlerden yardım alındığı takdirde medyumları en çok zorlayan işlemlerdir.

Bazen evin içinde özellikle yatak odasında küflenmiş ekmekler bulunabilir. Bu başka yerlerde de bulunabilir. Bir kaç farklı şekilde uygulanabilen ekmek ile yapılan büyüler karşınıza bu şekillerde çıkabilir. Farklılıklar olsa da amaçları veya sonuçları aynı yere hizmet eder. Genel anlamda kutsal sayılan bu yiyeceğimizi bu işlere bulaştırmak kesinlikle hem saygısızlık hem de büyük bir günahı temsil eder. Zihni hoca ekmek büyüsüne farklı şekillerde maruz kalmış kişilerin bu işlemi bozdurup bir an önce mutluluklarına kavuşması için çalışmalar yapmaktadır. Zihni hoca ekmek büyüsü yapmaz. Bu işleme maruz kaldıysanız kurtulmanız için gerekeni planlayacaktır. Ancak öncelikle bu işlemden emin olması gerekir. Bakımlar ile bu durum ortaya çıkacaktır.

Kuru ekmek kırıntılarının cinas ile bulaşmış hali evli çiftlerin her ikisinin de geçtiği yola bırakılır ve duaları da oraya zift aracılığı ile yazılır ise etkiler çok güçlü olur. Bu evli çiftin evliliği 14 yatsı içinde son bulacaktır. Bu işlemin hayata geçtikten sonra medyum hoca tarafından kontrol edilip ifritin kendisine kulak verdiğini yaptıran kişiye aktarması gerekir. Bahse konu kandırılacak olan cinler ifrit kavminden de olabilir müslüman kavimlerden de… Bu artık hitap edilecek kişinin durumuna göre değişecektir. Eşikten geçilen her bir gün daha doğrusu her yeni gün ilişki için kötülük anlamına gelir ve ayrılık kaçınılmaz olur. Bu tarz durumda insanlar nasıl oldu anlayamadık, birdenbire bitti, nasıl olduysa bir günde boşandılar gibi söylemler ile olayın arkadasından anlam veremediklerini aktarmış olurlar.

Bu durumları yaşamaya başlarken de çeşitli belirtiler görülecektir. Kuru ekmek büyüsünü kötü niyetli bir kişinin yaptırması durumunda etkiler çok etkili ve hızlı olacağı için bazen ne söylerseniz eşiniz kavga çıkarabilir. Her söylenen sözden maraza çıkabilir. Durup dururken kendinizi büyük bir kavganın içinde bulabilirsiniz. Bu tarz durumlarda eğer ki ortada gerçekten bir büyük detay yok ise kuru ekmek büyüsü tarzından ayırma büyülerinden bazılarına maruz kaldığınızdan şüphe etmeniz gerekebilir. Bunun için de gerçek bir medyumun bakım yapıp durumu size aktarması en doğru tercih olacaktır. Zihni hoca bu konuda oldukça tecrübeli bir hocadır ve sizlere her zaman destek olmak adına buradadır.

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir