Kurşun ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kurşun ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir takım bağlama büyüsünün en etkin çalışmaları için bu kullanımı çok yaygındır. Kurşun dökmek hadisesini hepiniz duymuşsunuz. Bu durum çok daha farklı bir konuyu ele alıyor. Bu madde, kullanım yerine göre havas ilmi çalışmalarında birçok ayrı noktada bizlere yardımcı olmaktır. Mistik özellikleri ve kontrol edilebilir uygunluğuyla kurşun her zaman profesyonel medyumların özellikle bağlama işlemlerini uygularken kullandıkları malzemedir.

Kurşun ile yapılan bağlama büyülerinin tesirleri ise diğer çalışmalara nazaran daha etkili olduğu bilinen işlemlerdir. Zira bu işlemleri çok yoğun olarak uygulayan medyum hocaların konu ile ilgili bilgi birikimleri çok fazladır. Zihni hoca kendi özel işlemlerinde kurşun ile yapılan büyü uygulamalarına sıklıkla yer vermektedir. Kurşunun insan ruhu ve iradesi üzerinde uygun dualarla birleştiğinde oluşturduğu duygusal akımlar çok yoğun olur. Ayrıca kurşunun temizleyici ve arındırıcı bir takım enerjileri de yine bağlama söz konusu olduğunda yardım alınan birincil özelliklerindedir.

Bu işlemde genel olarak büyü yapılacak kişinin yaşına uygun gramajda bir kurşun ve diğer malzemeler hazır edilir. Söz konusu zaman dilimi genel olarak 14 gün şeklinde bilinse de zaman zaman 3 haftalık periyotlara yayıldığı için kurşun kullanımı sürece uygun şekilde kullanılmalıdır. Bir takım tılsımlar için ilgili malzeme işlemlerin ilk günlerinde kullanılırken bazı özel durumlarda ise işlemin son günlerinde yani yönlendirme aşamalarında kullanılmaktadır. Bu biraz kişisel olmak ile birlikte medyum hocanın tercihine bağlı olarak değişebilir.

Kurşun büyülerde çok kullanılır

Hazır edilen malzeme önce yüksek ateşte mümkünse bir cezve içinde kaynatılarak eritilir. “Ya Hayammül” diyerek kişinin resminin üzerine dökülür. Bu resimde yüzüne gelmesi çok önemlidir. Bu yüzden yüzün büyük şekilde göründüğü fotoğraflar işlemlerde tercih edilmektedir. Bu aşamadan sonra yine aşık etmek için özel olarak Tevrat’tan seçilmiş dualar okunarak işlem devam ettirilir. Sonrasında peyderpey günlük olarak işlemin tüm çalışmaları uygulanır. Kurşun ile bağlama yapılan kişide etkiler çok kısa sürede görünecektir. Sıradan bağlama dualarıyla yapılan işlemlerden çok daha ötede bir etkiyi görmek mümkündür.

Daha öncesinde bu kullanım sayesinde sevdiği insana kavuşmuş ve mutlu yıllarını bizlerle paylaşmış insanların yorumlarını sitemizdeki yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Bu işlem sayesinde en büyük hedef diğer tüm bağlama büyülerinden farklı olarak hem süreci kısa tutmak hem de etkileri çok büyük oranda artırmaktır.

Kurşun Eritme Büyüsü Nedir?

Aslında bahsettiğimiz konu ile aynı işlemdir. Bu isimleri farklı şekillerde duyabilirsiniz. Fakat her biri aynı işlemden bahsetmektedir. Bu isimler değişebilir. Yöresel olarak ya da farklı kitaplarda yer alan çevirilere bakarak isimlerini telaffuz sırasında farklı duyabilmeniz oldukça olasıdır.

Bu büyülerde bazı hocalar kişilerin resmi yerine anne ve baba isimlerinin yer aldığı demir levhalara erişimiş olan kurşunu dökmek suretiyle büyüyü yapabilmektedir. Bu da yine etkiler bakımından aynı sonuçları verir. Bazen bu işlemin yalnızca erkeği bağlamak içinde yapıldığı düşünülse de işlem sonuçları itibariyle kadın ve erkek için aynı etkileri verir. Bu yüzden kurşun eritme büyüsü ile yapılan bağlama işlemlerinde cinsiyetin bir önemi yoktur.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Kurşun ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır için 2 cevap

  1. ceylan diyorki:

    boncuk şeklindeki kurşunlar evdeki ocagın gözlerine dizilmiş .ocagın kısık yanmasından şüpelenip ocagın gözünü kaldırınca bunları gördüm bunlar ne anlama geliyor ailemin ocagında buldum

    • Zihni Hoca diyorki:

      Duruma detaylı bakmam lazım. Bu şekilde bir anlam yüklemek anlamsız olur. Bana ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir