Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Zihni hocamızın son zamanlar yoğunluktan dolayı siteye herhangi bir yazı metni atamayışının altında yatan çok sayıda neden var. Bir süredir hem şahsi sağlık sorunlarından dolayı hem de istemeden de olsa geciken işlerinden dolayı bir çok konuya açıklık getirmekte hayli zorlandı. Ancak şimdi kendisini daha iyi hissediyor ve toparladı. Ayrıca bu süreçte bizlere çok sayıda soru geldi. Mail yoluyla, Whatsapp yoluyla, sms yoluyla bir sürü soru aldık ama içlerinden bazıları hakikaten cevabının on binlerce kişinin merak ettiği sorular olarak ön plana çıktı.

Kısmet bağlama toplumumuzun en çok yakındığı konu olarak ön planda. Bir çok insan iyi giden işlerinin arkasında bir sıkıntı ve bir sorun olduğunu düşünüyor. Bu sorunun da bir ilmi davranış yani bir büyüye maruz kalma akabinde geliştiğini düşünür haldeler. İnsanların neden bu şekilde düşündüklerini anlamak oldukça kolay aslında. Kısmet bağlama ile ilgili gerçekten çok şeytani tasarlanmış zaman zaman aile içinde bile en tahmin edemeyeceğiniz kişiden gelebilecek çok sayıda ledün ilmi mevcuttur. Şeytan ile işbirliği yaparak soyut mefhumlarla ailenizi dağıtabilir, sizi maddi zorluklara zerk edebilir, sorgusuz sualsiz ne olduğunuzu anlamadan sizlere çok çeşitli zafiyetler sunabilirler. Bunların akabinde kesinlikle dikkat edilmesi gereken konu ise bu işlemlerin en yakın aile fertlerinizden bile gelebilecek olmasıdır.

Toplumda Zihni hocamıza göre en büyük nifak tohumunu kıskançlık ve haset duyguları serper. Hal böyle olunca derin aile bağları kopmaya ve birbirlerini sürekli dürten insanların bir topluluk oluşturmasına dönüşülür. Aile kavramı kaybolur gizli bir düşmanlık başlar. Baskın ailelerde ya da akrabalık ilişkilerinin yoğun görülmesinin tabu olduğu durumlarda bunu açıkça gösteremeyen kişiler belirli amaçlara ulaşmak için medyumlara giderler. Şeytani işlemleri para karşılığında açıkça uygulayan hocalar bu ailelerin dağılması ve az önce saydığımız kötü tesirlerin görülmesi konusuna hizmet ederler. Bu gibi etkiler kuvvetli basiret bağlama büyüleri, kısmet kapama işlemleri ve şeytan ile birlikte hareket ederek cinleri kullanıp insanların tüm benliklerini kilitlemek gibi çok sayıda isim ile anılabilir.

Kısmeti bağlanan kişide görülen etkiler en başta içine kapanma olarak belirtiler verecektir. Fakat zaman ilerledikçe kayıplar maddi ve manevi olarak devam ederler. En sonunda kişi eşinden ve çocuklarından bile uzaklaşabilir. Bu tüm her şeyini kaybetmiş olan insanın da tahmin edersiniz ki kaybedecek bir şeyi kalmaz. Bu saatten sonra da kendine veya bir başkasına zarar vermesi de işten bile değildir.

Bizlere düşen bu gibi tesirli ve güçlü etkilerden şüphe uyandığında derhal işinin ehli ve erbabı bir hocaya danışmak olmalıdır. Kesinlikle yardım almaksızın hedef olduğunuz bir kısmet bağlama büyüsünden kurtulma şansınız olamaz. Bu gibi hedef olabilecek bir durumunuz var ise de (toplumda saygın bir kişilik olmak, çokça paraya sahip olmak, imkanları çok geniş ve şanslı olarak telaki edilmek vs) kendinize mutlaka kısmetinizin daima açık olması için bir tılsım yazdırmalısınız. İnsanlar ne yazık ki bu neredeyse elle tutulacak kadar gerçek olan ilmi başlarına bir hadise gelmeden ciddiye almıyorlar. Bu tavsiyeleri göz ardı etmeyiniz. Basiret ve kısmet bağlandığı andan itibaren kişinin çok kısa sürelerde (30 gün en fazla) her şeyini kaybedebileceğini unutmayınız.

Yardım almak ve daha çok soru yöneltmek için Zihin hocamız eskisi gibi sorulara yanıt vermekte ve telefonun ucundan sizden gelecek aramaları beklemektedir. Tüm merak ettiğiniz detayları sitemiz üzerinden yazılı 200’den fazla makalede bulabilir ve hakkında bilgi istediğiniz konular üzerinden bize yorumlarla ulaşabilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir