Kara Kedi Büyüsü ve Duası

Kara Kedi Büyüsü ve Duası

İşlemler içinden hakikaten adından hayli kötü anlamda söz ettirebilecek olan kara kedi büyüsü ve kara kedi duası işlemleri hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirme amacıyla bu yazımızı sizinle paylaşmak istedik. Ancak her ne kadar toplum içinde kara kedinin uğursuzluk getirdiğini inanılsa da bu her kara kedi için geçerli değildir. Aslında yaratılan hiç bir canlıya bu yakıştırmayı yapmak insanlığın şanına yakışmaz. Hele ki inançlı bir müslüman asla bu şekilde yaklaşmaz. Fakat bazen kara kedi duası olarak bilinen bir şeytani duanın, yine kediler aracılığıyla hayata geçen bir ecinni hareketi olduğu görülmektedir. Bu konu hakkında bilgiler vermek üzere sizlere bu yazıyı aktarmış olayım.

Herhangi bir kimse eğer ki bir insanı koşulsuz şartsız olarak kendine bağlamak istediğinde bunun için pek çok farklı yöntemlerin olduğunu diğer yazılarımızda sizler için anlattık. Ancak bazen hiç te mümküm olmayan durumların gerçekleşmesi gerekebilen ihtimaller oluşabilir. Bunların içinde en çok öne çıkanı ise evli çiftleri ayırmak ve bir eşin üçüncü kişi ile birlikte olma istediğidir. Her ne kadar etik bulmasak da gönül ferman dinlemiyor diyen çok insan ile karşılaşıyoruz. Bu taleple gelen insanların da daha öncesinde çok kez denemeler yapıp yanıldıklarını da aktardıklarına şahit oluyoruz. Aslında son derece kolay bir yöntemi olan bu işlemi, yorgunu yokuşa sürer gibi insanları sürükleyerek malesef gerçekleştiremezsiniz.

İşte bu tip durumlarda eğer ki her iki tarafta birbirini seviyor ancak her ikisinin ya da birinin evli olduğu durumun mani olması sırasında bunu bozmak için kara kedi duası hazırlanır ve bir kara kedi büyüsüne çevrilir. Bu hazırlık süreci oldukça zordur. Ayrıca yazı tahmin ettiğiniz gibi kolayca yazılabilen herhangi bir dua değildir. Bunun için gerekli olacak pek çok şart mevcuttur. Bunların ayrıntılarını talep ettiğiniz zamanlarda hocamızdan pekala alabilirsiniz. Peki bu işlem nasıl mı yapılır? Biraz da ondan bahsedelim…

Öncelikle işlem kimin üzerine gidecek ve kim için yapılacaksa o kişinin şahsi elbiselerinden ve saç telinden bir tutamı güzelce bağlayıp kara kedi büyüsünün de yazılı olduğu bir kağıda çok sıkı sarmak gerekir. Yine belirtelim bu kağıt medyum kişinin hazırladığı ve seçtiği bir kağıt olmak zorundadır.

Bir kara kedinin sağ arka bacağına yedi kere düğümlecek şekilde bağlamanız gerekir. Ancak bunu çok sıkıp hayvana zarar vermemeye dikkat ediniz. Bu şekilde kara kedinin bu işlemi taşıması sağlanacaktır. Ancak bu kedi ortadan kaybolan bir kedi olarak seçilemez. Genellikle bir yere ait ve bir kaç gün boyunca gözlemlenebilecek şekilde hayatını sürdüren bir kedi olmalıdır. Aslında bazı alimler illa ki siyah renge sahip olmasının şart olmadığını da beyan etmişlerdir. Ama genel tercih bunun üzerine olmuştur. 24 saat ayağında gezen bu büyü, kedilerin insan gözünden farklı gözlere sahip olması ve pek çok boyutu bizdeki perdelerden bağımsız olarak görebildikleri için işlem çok etkili bir şekilde harekete geçecektir.

Kara kedi büyülerinde işlemi yapan kişinin niyeti ve azmi çok önemlidir. Bu dua kısa bir dua değildir. Aslında bir tanımdır. Dua denmesi genel bir anlam ifade etmek içindir. Bir tanımdan kasıt ise ibranice ecinnilere hitaben yazılmış talimatlar zinciridir. Ancak bunu bir kara kedinin ayağında gezerken görünce harekete geçebilecekleri türdendir. Aslında oldukça şeytani sayılan ancak zaruri durumlarda insanların göze aldıkları bir eylemdir.

Bu ve bunun gibi kara kedi büyüsü ve kara kedi duası ile ilgili bilinmeyen merak edilen tüm detayları Zihni hocadan sorup bilgi alabilirsiniz değerli dostlar, selametle…

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir