Hasta İyileştirme Tılsımları

Hasta İyileştirme Tılsımları

Günümüzde şifayı birçok yerde arayan insanlarımızın olduğunu biliyoruz. Tıp bu konuda her ne kadar gelişmiş olsa da özellikle ruhani hastalıkların çözümü konusunda zorlanıyor. Zaten bir çok öğreti hastalıkların başının ruhda gizli olduğu bilgisini bizlere vermiş durumdadır. Bu durum her zaman aklımızın bir köşesinde yer etmesi gereken çok kıymetli bir bilgidir.

Çok fazla düşünürsün yıllar içerisinde hasta iyileştirme tılsımları yazarken bizlere verdiği bilgiler doğrultusunda öncelikle ruhumuzu temiz tutmaktan bahsettiğini biliyoruz. Peki nedir bu ruh temizliği? Nasıl temizlenip iyileşebilir insan? Dilerseniz bu konuları da sizlere hasta iyileştirme celbi yazarken de nasıl yapılabileceğini anlatmaya çalışalım.

Hastalıklar baştan da belirttiğimiz gibi insanların ruhlarından başlar. Hiçbir hasta olmayan ruhun bedeni sorun yaşamaz. Eğer bir kaza veya bir fiziki kayıp söz konusu değilse hiç bir şekilde hastalıkların insanları esir alamayacağını unutmayınız. Birçok tedavi yöntemi ilaçlarla yapılıyor. Bu ilaçlar ne yazık ki bir yerimizi düzeltirken bir başka yerimizi bozuyor. İlaç kullanımı çok büyük bir endüstri içinde yer aldığı için büyük para babalarının olmazsa olmazı konumunda duruyor. Bu da ne olursa olsun hastalıkların insanlar için son bulmayacağını bu kapital dünyada bizler için net bir şekilde gösteriyor. Bizlere düşen ise, yaşadığımız sorunlarda kesinlikle ilaç kullanımına değil, rahmani yardımlara yönelmeliyiz.

Pek çok şifa içeren duaların olduğunu, asıl şeytanın içimize girmeye çalıştığını unutmayınız. Bu yüzden kendimizi hiç bir rahatsızlığa teslim etmiyoruz. Bunun için ne gerekiyorsa zihni hoca yıllardır yardım isteyenlere vermeye çalışmıştır. Olası rahatsızlıkların pek çok kez doktorlar tarafından çözülemediğini de çok iyi biliyoruz. Bu yüzden denemekte herkesin fayda gördüğü şifalı dualar ve şifalı iksirleri tercih etmenizi nacizane tavsiye ediyoruz. Kafanıza takılan sağlık sorunlarıyla ilgili her türlü soruyu Zihni hocamıza yönlendirebilirsiniz. Herkese acil şifalar olsun inşallah.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir