Büyülerden Korunmanın Yolları ve İlahi Enerji

Büyülerden Korunmanın Yolları ve İlahi Enerji

Birçok zehrin panzehri olduğu gibi yapılan kötülük amaçlı büyülerinde vardır. Büyüden koruyan muskalar bu ilmi gerçek anlamda hayata geçirebilmiş insanlar tarafından oluşturulabilen ve kesin olarak sonuç alınabilen materyaller olarak dikkat çeker. Büyü herkesin etkilenebileceği, hedef alındığı takdirde tüm hayatının alt üst olabileceği bir olgu olarak bilinir. Bu doğrudur, ayrıca büyü kavramı yüzyıllar öncesine dayandığı için her toplumda büyük çoğunluk hem varlığını bilir hem de korunmak için çeşitli yöntemlere başvurur. Bu konuların başında da iyi bir üstada muska yazdırmak en sık bilinen metodtur. Ancak bu herşeyi çözer anlamına gelmez. Aslolan kişinin kendisini koruma altına almak istemesidir. Peki bu nasıl olur? Bir insan kendini mental anlamda nasıl koruyabilir. Şimdi biraz da konuya bu açıdan bakalım…

Tabi her büyüden korunmak için yapılacak işlemler farklı gibi görünse de genel anlamda en çok yapılma olasılığı olan işlemlerden korunmak için hazırlanır. Fakat bu tahminler zaman zaman tam olarak doğru yapılamaz ve istenmeyen sonuçlar doğabilir. Ayrıca bir büyü zaten işlevine başlayıp kişiyi etki altına almış ise artık büyüden koruyan muskanın bir anlamı kalmamış demektir. Acilen bir çözüm ritüeli geliştirmek yapılacak en doğru hareket olacaktır.

Bu ve benzeri çok durumların yaşandığı günümüzde aslında herkesin dostu da düşmanı da olduğu açıktır. Bu risk herkes için eşit görünmektedir. Kimse bana böyle şeyler olmaz deme lüksüne sahip değildir. Bir rivayet büyülerin en çok da inanmayanların başına geldiği yönündedir. Tabi soyut mefhumların bahse konu edildiği bu tarz yazılar kimine göre saçma kimine göre de hayatın tam gerçeği konumundadır. Bu tamamen kişisel ve dogma bir konudur. Yani ya inanır ya da inanmazsınız!

İnanmayanların genel olarak başına geldikleri zamanlarda geç te olsa fark ettikleri büyüler gerçekten korunulabilen etkilerdir. Baştan da belirttiğimiz gibi kimi zaman bozulan bir büyüden sonra uygulanır kimi zaman ise henüz hiç bir şey olmamış birine hazırlanıp verilir. Kişinin isteği etki yoksa ön plandadır etkiler başlamış ve tespit edilmişse mutlaka önce büyü bozulmalıdır.

Zihni hoca uzun yıllarını büyülerin etkilerini bozmak, bu etkileri ve yapılış tarzları tespit etmek, elinden geldiğince insancıl yaklaşımları sayesinde derman olmaya çalışmaktadır. İnsanların tepkileri öyle değişkendir ki sabırsızından, pervasızına, aklını kaybetme noktasına gelmişinden, aşk acısından derbeder olmuşuna kadar sınırsız özellikte ve durumdadır. Bu insanı dürtülerin ve içine düşünülen durum Zihni hocanın talimatlarına riayet edildiği takdirde değişebilir ve istediğiniz hale gelebilir. Aksi takdirde tüm öğretilerde olduğu gibi “Şüphe şeytanın ta kendisidir!”

Manevi sıkıntılar fizyolojik belirtileri olsa da tıbben tespit edilemez durumda olabilir. Zaten her hastalık bir kötü enerjinin eseridir. Bunlar her zaman büyüler olmak zorunda değildir. Bazen de bir his sizi hastalığa sürükler. Geçmişteki bir travma, unutulamayan bir an, büyük bir kara sevda, anne baba kayıpları, kardeş evlat kayıpları, hayata dair büyük depresyonlar… Ve daha sayabileceğimiz onlarca konu… İnsanın öncelikle silkelenip kendine gelmesi şarttır. Aksi durum psikiyatrik ilaçların ağır antidepresanları esiri olmanızı ve hastalığınızın çözümsüz olduğu kanısına varmanıza sebep olacaktır.

Asıl olan inançtır ve Allah’tan gelen enerjinin gerçekliğidir. Büyüler bu enerjiyi alıp, şeytanla birlikte bir takım uyarlamalar neticesinde insanların dünyasal bedenine zerk ederek yapılır. Bu etkiler insanların hayatlarını mahfetmekte ve şeytanın huzuruna hizmet etmektedir. Bir hayatın ne kadar önemli olduğunu asla unutmamak gerekir. Bu yüzden hayatta her ne olursa olsun inancınıza sahip çıkmanızı ve çözümlerin her zaman mümkün olabileceğini asla unutmayın. Gerçek olan tek şey Allah’tır ve o nerede anarsanız oradadır…

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir