Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Aslında birkaç farklı farklı şekillerde bu tip tılsımların uygulanmasını sizlere hep anlattık. Ancak aşk büyüsü yaparak birini kendinize ömürlük aşık etmeniz pek mümkün değil. Bunun yerine bahsedeceğimiz iki farklı kulvardan oluşan yöntemleri denemek çok daha doğru olmaktadır. Birini kendine aşık etmek için en önemli iki kural ya Hüddamlardan yardım almak ya da sufi cinlerden yardım almaktır. Bu iki yöntemi de sizler için bu yazımızda aktaracağız. Bu ikisi için kullanılan dualar farklı olduğu için uygulamalar da değişiklik göstermektedir.

Sufi Cinlerden Yardım Alarak Birini Aşık Etmek

Aslında aşk büyüsü olarak yazılıp çizilen eylemlerde büyü izine rastladığınız anda oradan uzaklaşmanız gerekir. Aşk büyüleri anlatıldığı gibi bir ömür süren işlemlerde değildir. Bunların bir süreçler içerisinde kişilere hitap ettiği ve sufi cinler yardımı ile yapılırsa 1 yıla kadar uzanan etkileri olduğu bilinir. Sonrasında her şeyin bozulup eski haline dönmesi insanları çok üzmektedir. Bu yüzden de hep kalıcı olsun bir ömür sürsün istiyoruz derler. Fakat aşık etme dualarının hiç birinde bu süreç yer almaz. Herkes süreci söylemediği için de bu işlemi talep eden kişi bir ömürlük dendiği zaman ona inanır. Fakat gerçek bu değildir.

Hüddamlardan yardım Alarak Birini Aşık Etmek

İşte bu işlemde kesin olarak Hüddam yönetmeyi bilen ve bu şekilde duaları kontrol edebilen kişilere ihtiyaç vardır. Hüddamların bizlere hizmet etmesi için çok çeşitli ritüeller mevcuttur. Bunları kusursuz yaparsanız ancak birinin size olan aşkını var edebilirsiniz. Bunun içinde yine uzman medyumlardan referans almak şarttır. Kişilerin amatör olarak bu işlemlerden fayda görmesi çok mümkün değildir.

Bu işlem sonrası da yine etki süreleri 1 yıldan uzun olmayacaktır. Sizlere verilen çok çeşitli teminatları kabul etmeyiniz. Havas ta ömürlük işlem diye bir şey yoktur. Bunun için işlemlerin yenilenmesi esasını bilmek gerekir. Bu konu hakkında derin hocaların çok sayıda malumatı vardır. Bunları merak edenler için irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Zihni hoca Whatsapp mesajlarına her zaman yanıt vermektedir.

  • Havas ilminde işlem süreleri ve sonuçları bir çok metinde çarpıtılıyor. Bu yüzden de söylemek gerekiyor ki; Ömürlük işlemleri yapabilecek kimse yoktur. Bunlar birer tılsımdır. Her rüzgar gibi bir etki süresine sahiptir. Bunun dışındaki tüm vaatler gerçek dışıdır. Bu yüzden de son zamanlar bizim yanıma gelip bu işlemleri özellikle aşık etme duaları konusunda çok yardım isteyen oluyor. Bu duaları evet veriyoruz ama uygulamak için verilen kurallara da uymanız gerekiyor. Yoksa çok fazla fayda görmek mümkün olmayabilir.
Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir