Bağlama Büyüsü Ücretleri Nasıl Belirlenir

Bağlama Büyüsü Ücretleri Nasıl Belirlenir

Havas ve Ledün ilmi ile ilgili işlemler hakkında birçok yazı paylaştık. Bugüne kadar en çok sorulan soruların başında ise bu konu hakkındaki ücretler gelmektedir. Aslında herhangi bir ücreti önceden kestirmek kolay değildir. Bu yüzden bir tarife oluşturmak ya da bir kategori hazırlamak bu konularda olanaksızdır. Zaten bu şekilde yapan insanlardan da uzak durmanızı her fırsatta bu yüzden söylüyoruz. Yok bakım parası, yok tutum parası… Bu kişilerin amaçları sadece para olunca herkesin dilinde de sürekli olarak “O büyü ne kadar?” “Şu büyü kaç para?” gibi sorular oluyor. Böyle bir şey yok arkadaşlar. Bu söz konusu bile olamayacak kadar en son konuşulması gereken ve öncesinde çok büyük bir konunun aşılması gereken bir cümle… Bu yüzden bağlama büyüsü ücretleri ya da medyumların hizmet ücretleri tamamen içinde bulunduğunuz duruma göre değişiklik göstermektedir.

Öncelikle ücretlendirmenin nasıl olması gerektiği konusunda sizlere bir kaç bilgi vermek istiyorum. Bir kere kaç farklı malzeme grubuna ihtiyaç olacaktır bu belirlenir. Birçok değerli malzemenin elbette belirli bir meblağa karşılık gelmesi son derece mümkündür. Bu yüzden hesaplama yapılırken bunların o günkü fiyatı öğrenilir ve ona göre alt alta bir toplama işlemi yapılır. Genel olarak bu fiyatları oldukça cüzzi tutmak gerekir. Bu işlemler para için yapılmaz. Zaten talep edilen rakamlar da bu kadar küçük olmalıdır. İnsanların ayrı bir bütçe oluşturmasına mahal vermemelidir. Birkaç masrafı karşılaması yeterli olacaktır.

Sizlerden yüklü paralar talep eden, bunun karşılığında da mucizeye dönüşmüş koşulları bile istediğiniz hale getireceğini iddia eden kişilerden uzak durunuz. Unutmayın ki bu ilim para ile satılmaz. Bilgi elbette çok değerlidir ancak tıpkı bilimin birçok kolu gibi insanlığa bir armağandır. Bu yüzden özellikle ihtiyaç sahiplerine şifa olabilmek, onlara yeniden sağlığını kazandırmak konularında ücret söz konusu bile olamaz. Burada bir hayır duasının önemi çok büyük olur. Bir insana eski sağlığını vermek ya da ona arzu ettiği hayata dair bir kıvılcım yakalayabilmenin bir maddi bedeli olabilir mi? Bahsedilen tüm fiyatlandırmalar oldukça küçük rakamlarsa o zaman bir endişeye mahal yoktur. Fakat öyle şeyler duyuyoruz ki bazen nutkumuz tutuluyor. Dünyanın paraları sizleri kandırmak üzere talep edilebiliyor. Sakın bu durumlara inanmayın değerli dostlar…

Bağlama büyüsü ve diğer tüm rahmani ve gönül işleriyle ilgili olan işlemler için de aşağı yukarı nasıl rakamlardan bahsedildiğine dair kafanızda bir cevap belirmiştir umarım. Bunun yanı sıra bakım ücretleri de çok kulağımıza geliyor. Böyle bir durum da yok değerli arkadaşlar. Bakımlar kısa süreli olarak ve 15-20 dakika aralığında sonuç veren basit uygulamalardır. Bizlere sizlerin ne gibi uygulamalara nail olabileceğinize dair bilgiler verirler. Bunların da yine bir maddi kaybı söz konusu olmadığı için paraya endekslenmesi yanlıştır. Bu hizmet için de yine duyuyoruz ki oldukça büyük maliyetler çıkarıyorlar. Bu yüzden çok dikkat ediniz lütfen.

Ücretsiz büyü yapan hocalar, aşk büyüsü gerçekten var mı, medyumlar ne kadar para alıyorlar, büyü kaç paraya yapılır ve buna benzer pek çok soru bizlere en çok gelen sorular arasında… Her zaman bu sorulara tek tek yanıt veremediğimiz için sizlerin tüm merak ettiklerinizi belirli makalelerin içinde bilgi olarak toplamaya çalışıyoruz. Bu da yine arzu ettiğiniz tüm sonuçları ve yanıtları içermediyse bizlere yorum olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca mevcut yorumlarımızda oldukça fazla rakamlara ulaşmış durumdadır. Oradan objektif olarak bir çok talebine karşılık almış ya da hala talep etmekte olan insanların kendi yazılarına ulaşabilir ve hocamız hakkında fikir edilebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz ne varsa her zaman bize yazabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir