41 Düğüm Büyüsü

41 Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü işlemlerinin olmazsa olmazlarından da tabi eğer ki kara büyü gibi 41 düğüm büyüsü çalışmaları söz konusu ise…41 düğüm büyüsü nasıl yapılır? 41 düğüm büyüsü kişiyi öldürür mü? 41 düğüm büyüsü bozulmaz ise ne olur? Bu ve buna benzer sorularınız ile ilgili cevapları bulabileceğiniz bu makalemizde sizlere en etkili kara büyülerden olan bu çalışma hakkında bilgiler vereceğiz.

41 düğüm büyüsü bozulması çok zor büyülerdendir. Hatta en zor büyülerden biri olarak bilinir. Ayrıca bu büyüyü kişilere kötülük yapmak için kullandıkları en yoğun olarak bilinen temel bilgilerdendir. Kara büyü şeklinde hazırlanan bir 41 düğüm büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi kişinin bütün sosyal yaşamını bitirir. Arkadaş ortamlarını, iş hayatını ve özel cinsel hayatını olduğu gibi yerle bir edebilir. Bu da beraberinde stres ve depresyonu getirir. Aslında hayattan kopmaya doğru giden bu yolda temellerini atmak anlamına gelen 41 düğüm büyüsü kişinin kendine zarar vermesi için organize ediliyor diyebilmek mümkündür.

41 düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle adından da anlaşıldığı gibi bir kabristandan medyum kişinin istediği şekilde toprak elde edilecektir. Bu işlem sizler tarafından yapılmayacaktır. Medyum Zihni hocanın bu işlemlerin yerine gelmesi için profesyonel yardımcıları vardır. Sizden hiç kimse kabristan ziyareti yapmanızı ve böyle bir duruma girmenizi istemez. Ancak bir de kişinin hayatına atılacak düğümler için özel bir fotoğraf ve kişisel bir eşya şarttır. Bu metaryaller bir araya celbler aracılığı ve muska yazma yöntemleri ile bir araya gelecektir ve 41 düğüm büyüsü kesin sonuç versin diye ustaca bir çalışma yapılacaktır. 41 gün sürdüğü ise gerçek bir bilgi değildir. 41 düğüm büyüsü 14 günde etkisini sonuçlandırır. Gözle görülür hale gelen etkileri hissetmek ve yaşamak son derece normaldir.

Aslında 41 düğüm büyüsü yapılması sakıncalıdır. Bu yüzden Zihni hoca başka bir çare kalmadığında sizin için bu işlemleri onaylayabilir ancak bu çok zor bir seçim olacak ve en son raddede düşünülecektir. 41 düğüm büyüsü nasıl yapılır diye içerikleri burada anlatmak bir hayli zordur. Çok büyük ritüeller gelişiyor, ve peşi sıra oldukça yük oluşturan hamleler geliyor. Bu hamlelerin kusursuz olarak yapılması gerekiyor. Örneğin bu toprağın çok az bir miktarıyla yağlı kağıtlara yazılacak olan muskalar… Bir de düğüm atılacak onlar özel bir iplik yumağı… Tüm bu malzemeler hazır edilecek olup, büyük bir komplike çalışma gerçekleşecektir. Bu işlemler sizlere yüzyüze anlatılması gereken bir durumdur. Zihni hoca gerek duyarsa sizlerle bu ayrıntıları konuşacaktır. Bir insanın bu duruma hazır olması için geçmesi gereken zaman da cabası olmaktadır.

41 DÜĞÜM BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

41 düğüm büyüsü kişiyi düğümler mi?

Hayır. Pek çok düğüm büyüsü gibi bu çalışma da adı gibi kesin bir sonuç vermez. Burada amaç kişinin zaten düğümlenmesi olamaz. Böyle bir günaha kimse ortak olmaz. Ancak bir kişinin sosyal yaşamını sınırlamak, onu bir şekilde toplumsal değerlerden alıkoymak, biraz kendi dünyasıyla baş başa bırakmak gibi detaylar içerebilir. Bu sayede kendi sahip olduğu kıymeti biraz daha iyi anlayabilir. Karısı, çoluk çocuğu, kendi ailesi gibi birçok detayı daha da görünür hale getirilir. Fakat bu herkeste olumlu etki yapmayabilir. Bu yüzden de çok dikkatli olmak şarttır. Yani bunun ince ve hassas dengelerini profesyonel bir medyum hocanın ayarlaması gerekir.

41 düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu işlemi bozmak için öncelikle nasıl yapıldığını bilmek şarttır. Bir de 41 düğüm büyüsü konusunda en büyük hassasiyet şudur ki; Bu büyünün yapıldığı tarihten beri ne kadar zaman geçtiğidir. 41 düğüm büyüsünün en büyük özelliği belirli bir zaman geçtikten sonra bozulamıyor olmasıdır. Büyü bozmak için her zaman bilinen yöntemler kar etmemektedir. Bu yüzden her büyü bozulmaz. Zaten bu kadar kolay büyü bozmak işlemi gerçek olsa bu işlemlerin yapılış aşamasında gösterilen onca çaba neden? Bilmeniz gereken en temel husus büyülerin gerçekten insanların son çareleri olarak değerlendirilmesi gerektiğidir. Aksi takdirde bu işlemlerin sonuçları belirtildiği kadar kolay olmayacaktır.

Ne zaman düğüm büyüsünden şüphelenmek gerekir?

  • Birden bire sizden soğuyan sevgiliniz, kocanız yada karınız…
  • Anlam veremediğiniz bir şekilde sevdiğiniz insandan size karşı şiddet…
  • Birden bire çok hareketli bir insanın kendi içine kapanması, evden çıkmak istememesi, herkese duyarsızlaşması ve ne derseniz deyin olumlu tepki almıyor oluşunuz…
  • Yemeden içmeden sebepsiz şekilde kesilmek…
  • Sürekli uyuma isteği ve hiçbirşeyden keyif almamak…
  • Sunulan tüm teklifleri reddetmek ve kimseyi görmek istememek…
  • Bu saydıklarımız ve buna benzer pek çok etki bizlere 41 düğüm büyüsü şüphesini empoze etmelidir. Çözüm için derhal bir hamle yapmak şarttır. Bahsetttiğimiz gibi geç kalınırsa işler zora girecek olup insanların hayatları son derece kötü etkilenecektir.
Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir